Łaniewska o "Galerii": Znów jakieś tam panienki będą łazić

W poniedziałek rozpoczyna się emisja "Galerii", serialu, który ma zastąpić "Plebanię", nie wszystkim to się podoba - szczególnie pracującym w "Plebanii"...

Multimedia

Nowy serial ma niezłą obsadę, co pozwala mieć nadzieję, że odniesie sukces: Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek czy Grażyna Wolszczak... "Galeria" oznacza jednak koniec pewnego etapu dla aktorów zatrudnionych w "Plebanii", co nie budzi ich entuzjazmu. Najostrzej wyraziła to Katarzyna Łaniewska.

CZYTAJ TAKŻE: KONIEC "PLEBANII" SERIALOWY KSIĄDZ ŻYJE BEZ ROZWODU Z INNĄ KOBIETĄ

 • Pewnie w tej "Galerii" znów jakieś tam panienki będą łazić. To ja mówię, że lepiej już szalet miejski nakręcić, to dużo gołych dup by było. A może bym zagrała babkę klozetową. Jeżeli teraz tylko o to chodzi rządzicielom naszej telewizji, to niech im ziemia lekką będzie... - przytoczył słowa Łaniewskiej dla "Super Seriali" "Super Express".

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • MONIA (gość)

  POWIEDZIALA TO PANI DZIECIA W ZIARNIE

  03.03.2012 15:08
 • Jezebel (gość)

  No cóż... Jeden szajs zastąpiono drugim - naiwną katolicką propagandę na coś, czego też nie będzie można oglądać, żeby nie zniżyć się do poziomu bezmyślnego imbecyla z pilotem w ręku.

  27.01.2012 14:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×