Lara Gessler będzie przeprowadzać "Kuchenne rewolucje" jak Magda Gessler? "Mam trochę więcej cierpliwości"

"Kuchenne rewolucje" to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji, a jego prowadząca - Magda Gessler to od lat niekwestionowany autorytet w dziedzinie gotowania. Czy jej córka Lara Gessler ma smykałkę do przeprowadzania rewolucji i zastąpi już wkrótce mamę w "Kuchennych rewolucjach"?

Multimedia

Magda Gessler od kilkunastu sezonów udowadnia, że świat kuchni nie ma przed nią żadnych tajemnic. Słynna restauratorka przeprowadziła już blisko 250 "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler w programie TVN ma zaledwie 4 dni na pomoc właścicielom i wskrzeszenie ich restauracji. Restauratorka daje im gotowy patent na sukces, ale tylko od nich zależy czy sukces lokalu będzie długo czy krótkoterminowy.

Gastronomiczna klęska niejedno ma imię. Gdzie Magda Gessler poniosła porażkę? [ADRESY ZAMKNIĘTYCH RESTAURACJI]Zobacz więcej

Show z udziałem restauratorki cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przyczynia się do tego m.in. charyzma prowadzącej. Magda Gessler potrafi bowiem tupnąć w kuchni nogą, wrzeszczeć, a nawet rzucać tym, co akurat ma pod ręką. Czy jej córka - Lara Gessler widziałaby się w programie swojej mamy?

Mam trochę więcej cierpliwości - przyznała córka Magdy Gessler.

Domańska i Gessler w obliczu kulinarnego wyzwania! Zobaczcie, jak uwijały się w kuchni!Zobacz więcej

Jakie są szanse, że panie poprowadzą kiedyś razem odcinek "Kuchennych rewolucji"? Sprawdźcie, co o tym pomyśle sądzi Lara Gessler!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Detojs (gość)

  Detoks

  01.04.2019 18:01
 • Jola (gość)

  Starsza sie juz pos........a z tego zarcia w ciaper-kuchniach,bo wiecie, to trzeba probowac te cuda niewidy w kazdej tanc budzie.Teraz mloda na start knajpy sprzatac hahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaah

  30.03.2019 15:16
 • ego (gość)

  czy to dziedziczny program? Klan Gesslerów. Dziękuję rezygnuję

  29.03.2019 22:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×