Lara Gessler odsłoniła piersi i pokazała znamię, które ma od 15 lat. "Rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem"

Lara Gessler opublikowała zdjęcie, na którym odsłania piersi i prezentuje znamię, którego bardzo się wstydziła. "Rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem".

Multimedia

Lara Gessler odsłoniła piersi

Lara Gessler zaprezentowała na swoim Instagramie efekt sesji zdjęciowej. Jedna z fotografii jest dla niej wyjątkowo ważna. Córka Magdy Gessler ma na niej bowiem odsłonięty biust, a na lewej piersi widoczne jest znamię. Lara zdradziła, że ma tę plamę od 15 lat i bardzo się jej wstydziła. Jak sama przyznała, tym zdjęciem ostatecznie rozlicza się z brakiem akceptacji samej siebie.

Lara Gessler i Tadeusz Müller doprowadzili Magdę Gessler do łez! "Coraz bardziej za nimi tęsknię"Zobacz więcej

Widać na nim znamie, które mam na lewej piersi od 15 lat. Cały wczorajszy wieczór spędziłam w pięknej sukni, makijażu i włosach. Mimo to, cały czas czułam się skrępowana, że przy dynamicznym ruchu to znamię będzie widoczne. Ktoś jeszcze mógłby pomyśleć, że to sutek... Paradoksalnie dużą część wieczoru rozmawiałam z różnymi osobami o ciele, akceptacji, o różnorodności.

Lara Gessler nawołuje we wpisie, aby wszyscy akceptowali kochali siebie takimi, jakimi są.

Kiedy dostałam te zdjęcia i zobaczyłam siebie, moje ciało, które bardzo lubię, to pomyślałam, że pozwoliłam, żeby moje demony zdominowały miłość do siebie. I to jest złe. Im wcześniej przerobiony te lekcje, tym więcej będziemy mieli czasu na życie w harmonii. Cieszę się, że zamieszczając to zdjęcie rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem i nie akceptacją. Nie ma lęku. Została miłość. #zostałamiłość

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×