Las Ketchup wystąpi na koncercie "#Murem za polskim mundurem". Jak wyglądają teraz hiszpańskie gwiazdy?

Hiszpański zespół Las Ketchup przed laty podbijał serca słuchaczy. Nie było osoby, która nie znałaby ich hitu "Asereje". Już niedługo zobaczymy hiszpańskie wokalistki w Polsce. Jak teraz wyglądają?

Multimedia

Las Ketchup to hiszpański zespół, który tworzą trzy siostry – Lucía, Lola i Pilar Muñoz. Kobiety kilkanaście lat temu cieszyły się ogromną sławą nie tylko w swoim kraju, ale również na całym świecie. Nie było wtedy osoby, która chociaż raz nie usłyszałaby "Asereje". Oprócz tej piosenki zespół nie napisał jednak innego utworu, który odniósłby taki sam sukces. Wokalistki próbowały swoich sił na Eurowizji w 2006 roku, lecz nie udało im się zabłysnąć na tym konkursie. Utwór "Bloody Mary" nie zapewnił im zwycięstwa. Zajęły wtedy 21. miejsce. Chociaż wielu polskich fanów zapomniało o tych gwiazdach, to już niedługo będą mogli przypomnieć sobie ich energetyczny hit.

Małgorzata Rozenek-Majdan "nie przyłoży ręki do linczu" Barbary Kurdej-Szatan. Maja Hyży wbiła aktorce szpilę?Zobacz więcej

Las Ketchup na koncercie "#Murem za polskim mundurem"

Chociaż wokalistki z zespołu Las ketchup już dawno mają za sobą swój debiut na scenie oraz czasy wielkiej sławy, to wciąż związane są ze światem muzyki. Już niedługo zobaczymy je w Polsce. Hiszpańskie siostry wystąpią na koncercie "#Murem za polskim mundurem". Impreza odbędzie się 5 grudnia 2021 roku w Mińsku Mazowieckim. Wielu fanów girlsbandu na pewno będzie chciało zobaczyć, jak zmieniły się te gwiazdy.

Kiedy Lucía, Lola i Pilar zaczynały swoją przygodę ze światem show-biznesu, miały po 20 lat. Teraz kobiety są już sporo starsze, lecz wciąż mogą pochwalić się świetną formą oraz naturalnością. W mediach społecznościowych celebrytki dzielą się z fanami aktualnymi zdjęciami oraz fotografiami z przeszłości. Chociaż trzeba przyznać, że nie wyglądają tak samo, to wciąż widać w nich dawny blask. Najmniej z całej trójki zmieniła się Lucía.

Jak wyglądają teraz hiszpańskie wokalistki? Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz galerię

Jesteście ciekawi jak zaprezentuje się Las Ketchup w Polsce?

Komentarze

Skomentuj
  • Ciekawostka (gość)

    Chociaż zespół wyjaśnił, że „aserejé” jest pozbawionym znaczenia słowem wywodzącym się z tematu hip-hopowej piosenki „Rapper's Delight” z 1979 roku autorstwa The Sugarhill Gang, plotki i teorie spiskowe rozpowszechniane przez e-maile, że bełkot zawierał ukryte demoniczne odniesienia, które mogłyby prowadzić słuchacza do satanizmu i herezji. Zwroty z hiszpańskich tekstów, które miały być odniesieniami do satanizmu, obejmują: „Aserejé”, które można podzielić na hiszpańskie wyrażenie „a ser hereje”, co oznacza „bądźmy heretykami”. „Ja, de je, de jebe tu de jebere” – „Ja” byłoby tutaj początkiem tetragramu odnoszącego się do Jehowy (Boga). Wyrażenie byłoby zatem „Jehowa, deja tu ser” („Jehowo (Boże), puść swoją istotę”). „Y donde más no cabe un alma” („gdzie nie ma miejsca dla duszy”), podobno odnosząc się do piekła. „Y el DJ que lo conoce toca el himno de las 12” („Dj, który go zna, gra hymn o północy”), nawiązujący do satanistycznych rytuałów, które mają miejsce o północy. Jedna meksykańska stacja telewizyjna zakazała tej piosenki. Źródło: Na podstawie Wikipedia EN/tłumaczenie automatyczne: Google Translate. Oryginał (przecinki na kropki): en,wikipedia,org/wiki/The_Ketchup_Song_(Aserej%C3%A9)#Controversy

    05.12.2021 18:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×