Las Vegas w filmach. TOP10 najlepszych filmów rozgrywających się w Mieście Grzechu [RANKING]

Las Vegas to miasto o wielu twarzach i jedno z najbarwniejszych miejsc na świecie! Nic dziwnego, że bardzo często staje się także miejscem akcji różnych filmów! Sprawdź nasz ranking najlepszych filmów nakręconych w Mieście Grzechu!

Multimedia

Las Vegas to miasto wyjątkowe. Miasto to, które samo siebie określa mianem Światowej Stolicy Rozrywki, słynie z ogromnych kasyn i powiązanych z nimi atrakcji. Innym popularnym przydomkiem Las Vegas jest Miasto Grzechu, gdyż najludniejsze miasto Nevady słynie także z tolerancji dla mniej lub bardziej legalnych rozrywek dla dorosłych.

Najgorsze polskie filmy 2018. Trudno było dotrwać do końca tych filmów!Zobacz więcej

Las Vegas jest zdecydowanie miastem o bardzo wielu twarzach. Wystarczy spojrzeć na liczby. Las Vegas posiada jeden z najwyższych współczynników samobójstw w Stanach Zjednoczonych. Wśród przyjezdnych do Las Vegas szanse na popełnienie samobójstwa są dwukrotnie większe, niż gdy przebywają w innym miejscu. Z drugiej strony, Las Vegas jest miastem, w którym odbywa się także bardzo dużo ślubów. Licencja na udzielanie ślubu kosztuje tam zaledwie 77 dolarów!

15 najlepszych filmów o porwaniach [GALERIA]Zobacz więcej

Nic więc dziwnego, że miasto to stało się miejscem akcji wielu znanych filmów. Jest to miejsce tak wielowymiarowe, że można w nim nakręcić niemal każdy gatunek filmu. Powstawały tam zarówno komedie i filmy akcji, jak i dramaty. Zarówno arcydzieła kina, takie jak "Las Vegas Parano", jak i filmy bijące rekordy popularności, do których z pewnością należy "Kac Vegas".

Sprawdźcie naszą galerię, aby zobaczyć dziesięć wyjątkowych filmów, których akcja toczyła się w Mieście Grzechu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×