„Łasuch". Powraca jeden z najpopularniejszych seriali w historii Netfliksa! Zobacz pierwsze zdjęcia 2. sezonu ekranizacji komiksu z uniwersum DC

Niebawem na Netfliksie pojawi się 2. sezon „Łasucha". Opowieść o „chłopcu-jelonku" jest aktorską ekranizacją komiksu z uniwersum DC. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu.

Multimedia

„Łasuch" 2. sezon – premiera 27 kwietnia 2023 roku na Netfliksie

Dziesięć lat temu światem zatrzęsła Wielka Zapaść, która w tajemniczy sposób doprowadziła do powstania hybrydowego gatunku — dzieci, które są częściowo ludźmi, a częściowo zwierzętami. Nie wiedząc, czy hybrydy są rezultatem, czy też może przyczyną siejącego spustoszenie wirusa, wielu ludzi reaguje na nie strachem i przemocą. Gus (Christian Convery) — pół chłopiec, pół jeleń — przez ostatnią dekadę żył bezpiecznie w swoim leśnym schronieniu. Pewnego dnia niespodziewanie poznaje samotnego wędrowca o imieniu Jepperd (Nonso Anozie). Wspólnie wyruszają w pełną niezwykłych przygód podróż po postapokaliptycznej Ameryce w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące ich pytania: o narodziny Gusa, przeszłość Jepperda i prawdziwe znaczenie słowa „dom”.

Na swojej drodze spotykają nieoczekiwanych sojuszników i wrogów, a Gus szybko odkrywa, że bujny, niebezpieczny świat poza granicami lasu jest o wiele bardziej skomplikowany, niż kiedykolwiek przypuszczał. „Łasuch” powstał na podstawie serii komiksów DC autorstwa Jeffa Lemire’a. Producentami wykonawczymi serialu są Jim Mickle, Beth Schwartz, Robert Downey Jr., Susan Downey, Amanda Burrell i Linda Moran.

W galerii znajdziesz pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków „Łasucha".

Zobacz galerię

Pierwszy sezon „Łasucha" trafił na listę najpopularniejszych seriali w historii Netflixa. Są to produkcje, które zostały obejrzane w ciągu 28 dni od debiutu na platformie w największej liczbie gospodarstw domowych:

 1. Bridgertonowie, sezon 1 — 82 mln
 2. Lupin, sezon 1 — 76 mln
 3. Wiedźmin, sezon 1 — 76 mln
 4. Sex/Life, sezon 1 — 67 mln
 5. Stranger Things, sezon 3 — 67 mln
 6. Dom z papieru, sezon 4 — 65 mln
 7. Król tygrysów, sezon 1 — 64 mln
 8. Gambit królowej — 62 mln
 9. Łasuch, sezon 1 — 60 mln
 10. Emily w Paryżu, sezon 1 — 58 mln

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×