"Latający klub 2, czyli wieczór kabaretowy" od 6 marca w TVP2

Robert Górski i Marcin Wójcik poprowadzą nowy program rozrywkowo-kabaretowy w TVP2. "Latający klub 2, czyli wieczór kabaretowy" już od 6 marca!

Multimedia

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru Mru co tydzień będą gościć u siebie postaci ze świata kabaretu, gorące nazwiska show-biznesu, aktorów, wokalistów, youtuberów czy twórców przebojowych produkcji internetowych. Areną tych wydarzeń stanie się umowny terminal lotniska, miejsce, w którym przecinają się drogi najprzeróżniejszych osobowości. Nic tu nie będzie oczywiste, a Góral i Jabbar zabiorą widzów w prawdziwie szalony, nieprzewidywalny lot, pełen absurdalnego humoru i zaskakujących wydarzeń.

CZYTAJ TAKŻE: NOWY PROGRAM "PARANIENORMALNI TONIGHT" OD 1 MARCA W TVP2 OSTATNIE POSIEDZENIE RZĄDU PODCZAS KABARETOWEJ NOCY LISTOPADOWEJ 2014 [WIDEO]

W części zatytułowanej „Biznes klasa” gospodarze programu będą gościć największe osobowości polskiego kabaretu. „Pas startowy” to spotkanie z najciekawszymi młodymi grupami, które dopiero rozpoczynają swą podróż po wielkich scenach kabaretowych. Część pt. „Czarna skrzynka” w każdym odcinku będzie się wiązać z niespodziankami i zaskakującymi zwrotami akcji. „Kontrola osobista” to krzyżowy ogień komicznych i podchwytliwych pytań, w który Góral i Jabbar wezmą któregoś z „podróżnych”. Strefa „Przyjezdnych” to miejsce w programie dedykowane kabaretowej improwizacji.

Nie zabraknie także zabawnych piosenek, premierowych skeczy, parodii, popisów stand-uperów czy satyrycznych komentarzy do bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Twórcy zabiorą też widzów w podróż do Brukseli, gdzie Górski ponownie wcieli się w rolę Donalda Tuska, Wójcik wystąpi natomiast jako Paweł Graś.

"Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" - od 6 marca w każdy piątek o godz. 22:15, w TVP2.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×