"LATO, MUZYKA, ZABAWA" – wielki finał w Gdańsku. Kto wystąpi? Gdzie obejrzeć? [ZDJĘCIA]

To już ostatni przystanek na muzycznej trasie Dwójki. Finałowy koncert odbędzie się w Gdańsku, na terenie historycznej stoczni. Wystąpią wyjątkowe osobowości polskiej sceny muzycznej, a także gwiazdy zagraniczne, w tym Shanguy – włosko-francuskie trio, które przebojem wdarło się na europejskie listy przebojów. Początek transmisji na antenie TVP2 już w najbliższy piątek 31 sierpnia, o 20:45.

Multimedia

"Lato, muzyka, zabawa" piątek 31.08.2018 o godz. 20:45 w TVP2 - sprawdź program tv

Ostatni z serii spektakularnych, wakacyjnych koncertów Dwójki odbędzie się w wyjątkowym miejscu – w mieście będącym kolebką „Solidarności”, w scenerii historycznej Stoczni Gdańskiej. To właśnie na jej terenie stanie monumentalna scena, na której wystąpi plejada polskich i zagranicznych gwiazd. Nie zabraknie takich osobowości, jak: Ewa Farna, Ania Wyszkoni czy Ewelina Lisowska. Zagrają legendarne grupy Sztywny Pal Azji, Jary Oddział Zamknięty i Kombi. Na scenie pojawią się także: Kasia Nova, formacja Komodo z przebojem „(I Just) Died In Your Arms“ i Zuzanna Jabłońska – młodziutka artyska, która rozbłysła w pierwszej edycji The Voice Kids.

Zuza Jabłońska z drużyny Tomsona i Barona nagrała teledysk! [WIDEO]Zobacz więcej

W Gdańsku zagoszczą także gwiazdy zza granicy, w tym trio Shanguy z przebojem „La Louze“, zespół No Mercy, grupa Scotch, a także F.R. David i Johnson Righeira.
Zrealizowane z rozmachem, muzyczne show poprowadzą: Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska i Mateusz Szymkowiak przy wsparciu Kamila Nosela i Damiana Michałowskiego z Radia Zet – rozgłośni, która patronuje trasie koncertowej Dwójki.

Marcelina Zawadzka i inni prowadzący w stylizacjach z epoki! Jak wyglądają? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Widzów Dwójki i publiczność zgromadzoną w Gdańsku czekają dwie godziny muzycznej zabawy w rytmie największych współczesnych hitów, a także nieśmiertelnych przebojów, które znają całe pokolenia. A wszystko to w niezwykłej, malowniczej scenerii Stoczni Gdańskiej pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa – zakończenie lata z Solidarnością“. Początek w najbliższy piątek o godz. 20:45 w Dwójce. Na żywo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • elunia (gość)

  Zenada nie koncert ,przykro bo słucham radia zet

  31.08.2018 23:05
 • Gość (gość)

  Ludzi bardzo mało

  31.08.2018 21:08
 • Darek (gość)

  Na terenie stoczni Gdańsk przy sali BHP wstęp jest wolny .

  30.08.2018 21:23
 • Sylwia (gość)

  Gdzie konkretnie jest ten koncert i po ile bilety

  30.08.2018 17:11
 • Darek (gość)

  A gdzie to dokładnie jest ten koncert w Gdańsku i czy wstęp jest bezpłatny ...?

  29.08.2018 22:29
 • Maja (gość)

  Czy wstęp jest wolny ?

  29.08.2018 19:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×