Lato przygód. Wakacyjne pasmo na Discovery Channel

Przygody, emocje, miejsca na kuli ziemskiej, o jakich nawet nam się nie śniło i bohaterowie, którzy inspirują do podejmowania wyzwań i przekraczania własnych granic. Tego właśnie mogą spodziewać się widzowie Discovery Channel już od 12 czerwca. Startuje nowe pasmo programowe – Lato przygód, w którym będzie można oglądać premiery powracających serii i zupełnie nowe programy, wpisujące się w nadrzędną ideę kanału, czyli „Nie przestawaj odkrywać”.

Multimedia

LATO PRZYGÓD – NOWE PASMO PREMIER NA DISCOVERY CHANNEL od poniedziałku do piątku, od 12 czerwca o godz. 21:00

Lato przygód w Discovery Channel inauguruje nowa seria cieszącego się dużym uznaniem widzów programu "Nagi instynkt przetrwania" (Naked and Afraid 3) – od poniedziałku, 12 czerwca godz. 21:00. To doskonały i trzymający w napięciu obraz ludzkiej sztuki przetrwania w arcytrudnych warunkach. Para nieznajomych zostaje porzucona nago w odludnym miejscu, by walczyć o przeżycie w najbardziej niebezpiecznych rejonach świata, takich jak lasy deszczowe Belize czy środek oceanu. Pozostawieni sami sobie, bez jedzenia, wody i ubrania, muszą przeżyć 21 dni. A ich jedyną nagrodą jest duma i poczucie wyjątkowego osiągnięcia. Czy satysfakcja jest warta takich poświęceń?

Jeśli kochasz dziką przyrodę i podziwiasz ekologów walczących o środowisko naturalne to musisz zobaczyć nowy, niezwykły dokument "Wojownicy oceanu" (Ocean Warriors) – od wtorku, 13 czerwca o godz. 21:00, którego jednym z producentów jest Robert Redford. Tym razem aktywiści i naukowcy walczą o faunę i florę oceanów. Podejmują się także niebezpiecznych pogoni za nielegalnymi kłusownikami. Wielkie ryzyko w słusznej sprawie.

"Ciężarówką po antypodach" (Outback Truckers 5) - od środy, 14 czerwca o godz. 21:00 to propozycja dla fanów czterech kółek i miłośników mocnych wrażeń. W nowej serii, którą polscy widzowie zobaczą, jako pierwsi w Europie, bohaterowie programu prowadzą największe ciężarówki po najtrudniejszych i najbardziej bezludnych drogach w głębi australijskiego interioru. Pożary, powodzie, dzikie zwierzęta, nieustanne zagrożenie awariami i wypadkami — nic nie może przeszkodzić w dostarczeniu towaru w całości i na czas.

Kultowy seria „Gorączka złota” i jej bohaterowie to jeden z największych hitów na Discovery Channel. Tym razem w programie "Parker na złotym szlaku" (Parker’s Gold Trail) - od czwartku, 15 czerwca o godz. 21:00 zobaczymy młodego Schnabela, który zainspirowany historią swojego dziadka Johna Schnabela postanawia zmierzyć się z jego legendą. Razem z brygadzistą Rickiem i przyjaciółmi, Karlą i Jamesem stawi czoła 600-milowemu pasmu gór, jezior i rzek. Bohaterowie, którzy przemierzają szlak bez ekipy filmowej (zdjęcia realizuje sam Schnabel) będą musieli zmierzyć się z dziczą, w której żyją niedźwiedzie i wilki. Czy okaże się to trudniejsze niż samo poszukiwanie złota?

Z kolei w piątek, 16 czerwca o godz. 21:00 po raz pierwszy przeniesiemy się w rejony Afryki, gdzie w programie "Brzegiem Nilu" (Walking the Nile) zobaczymy zapis niezwykłej podróży Levisona Wooda wzdłuż najdłuższej rzeki świata. Ten brytyjski globtroter przez dziewięć miesięcy przemierza brzeg Nilu poznając granice swojego ciała i umysłu. Droga prowadzi przez dżungle, sawanny, pustynie, miasta i tereny objęte wojną. To miejsca znane na całym świecie i przed światem ukryte. Afrykański kontynent odkrywa przed Woodem nie tylko oblicze nowoczesne, ale również dzikie i ekstremalne.

Ważną pozycją premierową w letnim paśmie Discovery Channel będzie także PODRÓŻ W DOROSŁOŚĆ (Boy To Man) - od piątku 14 lipca o godz. 21:00. Znany i ceniony reżyser Tim Noonan odwiedza najodleglejsze miejsca na świecie, poznaje różne kultury i doświadcza tak samo niebezpiecznych, jak i ekscytujących rytuałów męskości po to, aby odbyć najważniejszą dla niego podróż, czyli w głąb siebie. Jego wyprawa trwa 6 miesięcy i obejmuje m.in. takie rejony, jak mroźna Syberia, gorące zachodnie wybrzeże Afryki oraz Ałtaj Mongolski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×