"Lato szpiegów". Nowy szpiegowski serial BBC. Bohaterowie są zamieszani w spisek przeciwko własnemu państwu?

Serialowa jesień także w BBC First nie jest nudna. Jedną z premier jest "Lato szpiegów" z Tobym Stephensem i Keeley Hawes, którą ciągle możemy oglądać w serialu "Durrellowie" w głównej roli Louisy Durrell. Zobacz, kiedy premiera nowej, trzymającej w napięciu, sensacyjnej produkcji BBC!

Multimedia

"Lato szpiegów" od środy, 25.09.2019 o godz. 22:30 w BBc First! - sprawdź program tv

Wielka Brytania, 1958 rok. W stosunkach ze Związkiem Radzieckim panuje podejrzliwość i strach. Samuel Petrukin (Toby Stephens, "Piraci", "Ocean ognia"), rosyjski imigrant, inżynier i wynalazca, chciałby zasymilować swoją rodzinę z nowym środowiskiem. Gdy poznaje wywodzących się z wyższych sfer Kathleen Shaw (Keeley Hawes, Louisa Durrell w serialu "Durrellowie") i jej męża Richarda (Linus Roache), bohatera wojennego oraz członka parlamentu, pozostaje pod ich ogromnym wrażeniem.

James Norton jako dziedzic mafijnej rodziny! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Szantażowany i śledzony przez wywiad MI5 Samuel dostaje jednakże propozycję nie do odrzucenia – ma szpiegować swoich nowych przyjaciół. Tym samym zostaje wciągnięty w sieć oszustw oraz niejasnych powiązań. Prywatne życie Samuela staje się coraz bardziej splecione z jego tajną misją, a on sam dokonuje niepokojących dla siebie odkryć. Dowiaduje się również, że rodzina Shawów skrywa tajemniczą tragedię z przeszłości.

Czy państwo Shaw rzeczywiście są zamieszani w spisek przeciwko własnemu państwu? Czy może tajemniczy agenci wywiadu chcą zwabić Samuela w śmiertelną pułapkę? Komu należy ufać? Samuel musi podjąć decyzję, która może mieć ponure konsekwencje dla kraju i niego samego. Zimna wojna poddała w wątpliwość wszystkie znane pewniki, a historia dotarła do punktu zwrotnego. Przyszłość Samuela i Wielkiej Brytanii są owiane wątpliwościami.

Helena Bonham-Carter w nowym serialu BBC o londyńskiej bohemie lat 80.!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×