"Lato Zet i Dwójki" w Gdańsku 19 lipca [WIDEO]

Tego lata Gdańsk po raz pierwszy będzie gościł gwiazdy „Lata ZET i Dwójki”. Już 19 lipca (niedziela) wystąpią m.in.: Perfect, Andrzej Piaseczny, IRA i Edyta Górniak . Koncert będzie można zobaczyć „na żywo” w TVP2 i posłuchać w Radiu ZET. Początek transmisji o godz. 20.05.

Multimedia

Koncert „Lata ZET i Dwójki” będzie punktem kulminacyjnym 7. edycji Festiwalu „Gdańsk dźwiga muzę” zrzeszającego fanów muzyki i tańca. Na Muzycznej Scenie Głównej na Placu Zebrań Ludowych (Brama Oliwska) zobaczymy Edytę Górniak – wokalistkę roku 2014 według słuchaczy Radia ZET, która obchodzi właśnie jubileusz 25-lecia pracy estradowej, legendarną grupę Perfect z jej charyzmatycznym wokalistą Grzegorzem Markowskim, Poparzonych Kawą Trzy, w której występuje m.in. dwóch dziennikarzy Zetki, a także zespół IRA, Andrzeja Piasecznego, Kombii, Szymona Wydrę z Carpe Diem, Kasię Popowską oraz Marie Napieralską – uczestniczkę programu „The Voice of Poland

Piąta już edycja „Lata ZET i Dwójki”, która zbiega się w czasie z 25-leciem Radia ZET, to doskonała okazja nie tylko na wspólną zabawę, ale też na muzyczne podsumowanie ćwierćwiecza. Podczas koncertu artyści wykonają zarówno współczesne przeboje jak i te z lat minionych, a słuchacze i widzowie wybiorą piosenkę 25-lecia Radia ZET, która zostanie ogłoszona pod koniec wakacji.

Gdańsk to czwarty przystanek na tegorocznej trasie koncertowej „Lato ZET i Dwójki” organizowanej przez Radio ZET i TVP2. Łącznie wystąpi na niej siedemdziesiąt gwiazd z Polski i zagranicy.

Koncert poprowadzą Halina Mlynkova (TVP2) oraz Damian Michałowski i Kamil Nosel (Radio ZET). Wydarzenie będzie transmitować TVP2 oraz Radio ZET. Początek o godz. 20.05.

Wstęp na koncert jest wolny.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×