Lato Zet i Dwójki w Kołobrzegu

Już w niedzielę 7 lipca w Kołobrzegu zainaugurowana zostanie tegoroczna trasa koncertowa "Lato ZET i Dwójki".

Multimedia

W nadmorskiej scenerii wystąpią gwiazdy z Polski i zagranicy. Wydarzenie będzie można śledzić "na żywo" na antenie TVP2. Początek transmisji o godz. 20.05.

Kołobrzeg to pierwszy z czterech przystanków podczas tegorocznej trasy koncertowej "Lato ZET i Dwójki" organizowanej przez Radio ZET i TVP2. Wielka multimedialna scena stanie na plaży przy Kamiennym Szańcu. Zagrają na niej najpopularniejsi polscy artyści wspierani przez zagranicznych gości.

Wśród gwiazd niedzielnego wieczoru zobaczymy m.in. Sylwię Grzeszczak, która podbiła serca Polaków piosenką "Małe rzeczy", a jej album "Sen o przyszłości" osiągnął w 2012 roku status podwójnej platynowej płyty. Obok niej wystąpi Rafał Brzozowski, artysta młodego pokolenia, który szturmem zdobył listy przebojów piosenką "Tak blisko". Zobaczymy również grających i śpiewających dziennikarzy z zespołu "Poparzeni Kawą Trzy", Anię Wyszkoni uhonorowaną SuperNagrodą podczas tegorocznego jubileuszowego 50. KFPP w Opolu, Ryszarda Rynkowskiego, Łukasza Zagrobelnego, zespół Goya, Formację Nieżywych Schabuff, uczestników tegorocznej edycji The Voice of Poland - Michała Sobierajskiego oraz Mateusza Grędzińskiego - i innych.

Koncert poprowadzą Tomasz Florkiewicz (Radio ZET) oraz Tomasz Kammel (TVP2). Wspierać ich będzie Kamil Nosel (Radio ZET) - specjalista od wkręcania gwiazd i nie tylko. Ci, którzy nie zdołają pojawić się na plaży w Kołobrzegu 7 lipca, będą mogli śledzić transmisję całego wydarzenia na antenie TVP2. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Wstęp wolny. Początek transmisji na antenie TVP2 o 20.05. Część druga - godz. 21.05.

Kolejny koncert "Lato ZET i Dwójki" odbędzie się 14 lipca w Słubicach.

Komentarze

Skomentuj
 • FAN (gość)

  ...weiss napisał:

  Fuuuj Znowu Wyszkoni będzie się onanizować na scenie w pozycji leżącej Nie lubię jej

  to po co marnujesz swój czas na pisanie tutaj?

  08.07.2013 13:55
 • weiss (gość)

  Fuuuj Znowu Wyszkoni będzie się onanizować na scenie w pozycji leżącej Nie lubię jej

  26.06.2013 18:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×