"Lato Zet i Dwójki" w Kołobrzegu 28 czerwca

28 czerwca w Kołobrzegu startuje „Lato ZET i Dwójki” – największa radiowo-telewizyjna trasa koncertowa tegorocznych wakacji. Kto wystąpi na scenie?

Multimedia

Artyści wystąpią na multimedialnej scenie usytuowanej na plaży przy Kamiennym Szańcu. Do jej wybudowania będzie trzeba specjalnie utwardzić 1000m2 piasku. Na plaży powstanie konstrukcja ważąca około 200 ton. A już w niedzielę, 28 czerwca, w pięknej scenerii Bałtyku wystąpi Maryla Rodowicz – niekwestionowana ikona polskiej muzyki rozrywkowej od lat 60. i laureatka wszystkich najważniejszych muzycznych nagród w naszym kraju. Obok niej zobaczymy wokalistkę roku 2014 według słuchaczy Radia ZET, czyli Edytę Górniak oraz Halinę Mlynkovą, Anię Dąbrowską, Red Lips, Ryszarda Rynkowskiego, Sarsę, a także Michała Szyca – finalistę programu The Voice of Poland i innych.

CZYTAJ TAKŻE: "LATO ZET I DWÓJKI" STARTUJE 28 CZERWCA. KTO WYSTĄPI? [HARMONOGRAM+ZDJĘCIA] ROZRYWKOWA TRASA DWÓJKI. CO BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ LATEM W TVP2?

Niedzielny koncert, który rozpocznie się o godz. 19.30, poprowadzi duet Tomasz Kammel (TVP2) i Halina Mlynkova (TVP2) oraz Damian Michałowski (Radia ZET). Ci, którzy nie pojawią się 28 czerwca na plaży przy Kamiennym Szańcu, będą mogli obejrzeć całe wydarzenie na antenie TVP2, a także posłuchać w Radiu ZET. Początek transmisji na antenie TVP2 o godz. 20.05.

Wstęp na koncert jest wolny. Kolejny koncert „Lato ZET i Dwójki” odbędzie się 5 lipca w Słubicach.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×