"Lato Zet i Dwójki" w Słubicach 5 lipca

Już po raz trzeci Słubice będą gościć muzyczne gwiazdy z Polski i zagranicy, które 5 lipca (niedziela) wystąpią na koncercie „Lata ZET i Dwójki”. Zobaczymy Rafała Brzozowskiego, Varius Manx, Donata & Cleo, zespół Pectus i innych. Koncert będzie można zobaczyć „na żywo” w TVP2 i posłuchać w Radiu ZET. Początek transmisji o godz. 20.05.

Multimedia

Już tradycyjnie koncert „Lata ZET i Dwójki” będzie jednym z głównych elementów Międzynarodowego Festiwalu „Most”, który odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Jego celem jest przerzucenie artystycznego "pomostu" pomiędzy kulturą europejskiego Zachodu i Wschodu. 5 lipca na multimedialnej scenie „Lata ZET i Dwójki” na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Sportowa 1) wystąpią: zespół braci Szczepaników, czyli Pectus świętujący w tym roku jubileusz 10-lecia pracy estradowej; a także Varius Manx. Zobaczymy też Rafała Brzozowskiego – idola nastolatek i autora wielkiego przeboju „Tak blisko” oraz Łukasza Zagrobelnego, Donatana & Cleo, Olę Nizio – laureatkę programu „The Voice of Poland”, a także zespoły Video i Loka. Gościem specjalnym będzie Jamala, ukraińska piosenkarka pisząca własne teksty i kompozycje w klimatach jazzu, soulu, folku i bluesa.

Piąta już edycja „Lata ZET i Dwójki”, która zbiega się w czasie z 25-leciem Radia ZET, to doskonała okazja nie tylko na wspólną zabawę, ale też na muzyczne podsumowanie ćwierćwiecza. Podczas koncertu artyści wykonają zarówno współczesne przeboje jak i te z lat minionych, a słuchacze i widzowie wybiorą piosenkę 25-lecia Radia ZET, która zostanie ogłoszona pod koniec wakacji.

Słubice to drugi przystanek na tegorocznej trasie koncertowej „Lato ZET i Dwójki” organizowanej przez Radio ZET i TVP2. Łącznie wystąpi na niej siedemdziesiąt gwiazd z Polski i zagranicy.

Niedzielny koncert w Słubicach rozpocznie się o godz. 19.00. Poprowadzą go Tomasz Kammel (TVP2) oraz Damian Michałowski i Kamil Nosel (Radio ZET). Wydarzenie będzie transmitować TVP2 oraz Radio ZET. Początek o godz. 20.05.

Wstęp na koncert jest wolny.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×