"Lato Zet i Dwójki" w Toruniu 12 lipca [WIDEO]

Już po raz trzeci gwiazdy trasy „Lata ZET i Dwójki” zawitają do Torunia. 12 lipca (niedziela) na Motoarenie wystąpią m.in. Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Bracia i Grzegorz Hyży. Koncert będzie można zobaczyć „na żywo” w TVP2 i posłuchać w Radiu ZET. Początek transmisji o godz. 20.05.

Multimedia

Tradycyjnie multimedialna scena „Lata ZET i Dwójki” stanie na Motoarenie (ul. Pera Jonnsona 7). Wystąpią na niej największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. 12 lipca usłyszymy pochodzącą z Zaolzia Ewę Farną znaną choćby z takich przebojów jak „Cicho”, czy „Bez łez”. Obok niej zagrają Bracia z wokalistą Piotrem Cugowskim, o którym mówi się, że ma najlepszy męski głos w Polsce, Sylwia Grzeszczak – niedawna laureatka „Telekamer”, a także Kasia Cerekwicka, Grzegorz Hyży, Brathanki, Papa D, Natalia Szroeder i Agnieszka Twardowska – uczestniczka programu „The Voice of Poland”.

Piąta już edycja „Lata ZET i Dwójki”, która zbiega się w czasie z 25-leciem Radia ZET, to doskonała okazja nie tylko na wspólną zabawę, ale też na muzyczne podsumowanie ćwierćwiecza. Podczas koncertu artyści wykonają zarówno współczesne przeboje jak i te z lat minionych, a słuchacze i widzowie wybiorą piosenkę 25-lecia Radia ZET, która zostanie ogłoszona pod koniec wakacji.

Toruń to trzeci przystanek na tegorocznej trasie koncertowej „Lato ZET i Dwójki” organizowanej przez Radio ZET i TVP2. Łącznie wystąpi na niej siedemdziesiąt gwiazd z Polski i zagranicy.

Niedzielny koncert w Toruniu rozpocznie się o godz. 19.30. Poprowadzą go Tomasz Kammel (TVP2) oraz Damian Michałowski i Kamil Nosel (Radio ZET). Wydarzenie będzie transmitować TVP2 oraz Radio ZET. Początek o godz. 20.05.

Wstęp na koncert jest wolny.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×