laura dern

Przeczytaj także:

“Wielkie kłamstewka” sezon 2. [RECENZJA]. Trzyma poziom, choć są pewne mankamenty. Czy kontynuacja serialu była potrzebna?

“Wielkie kłamstewka” - miniserial HBO na podstawie powieści Liane Moriarty doczekał się kontynuacji, mimo że książkowe wątki zostały wyczerpane już w 1. sezonie. Nowa odsłona hitowej produkcji trzyma poziom, choć już w pierwszych trzech odcinkach można dostrzec pewne mankamenty. Czy kontynuacja serialu była potrzebna? Oceniamy 2. sezon serialu "Wielkie kłamstewka" po trzech odcinkach, które przedpremierowo udostępniło nam HBO.

05.06.2019Recenzja

"Wielkie kłamstewka". Drugi sezon to nie wszystko? Nicole Kidman mówi o kolejnej odsłonie hitowego serialu HBO! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Wielkie kłamstewka" to ubiegłorocznym hit HBO. Początkowo serial miał być jednorazową, zamkniętą historią, ale na fali ogromnego sukcesu stacja zdecydowała się kontynuować opowieść o matkach wiodących pozornie idealne życie w Monterey. Czy powstaną kolejne sezonu "Wielkich kłamstewek"? Sprawdźcie, co zdradziła Nicole Kidman, czyli serialowa Celeste Wright.

23.11.2018Wielkie kłamstewka

"Wielkie kłamstewka 2". O czym będzie nowa odsłona hitowego serialu HBO? Jak potoczą się losy matek z Monterey? [SPOILERY]

Pod koniec sierpnia HBO zaprezentowało zbiorczy zwiastun produkcji, które już niebawem będziemy mogli oglądać na kanałach stacji. W zapowiedzi nie mogło zabraknąć serialu "Wielkie kłamstewka", który okazał się ubiegłorocznym hitem HBO. Mimo zamkniętej historii, włodarze HBO, jak i sama autorka powieści — Liane Moriarty zdecydowali o kontynuacji. O czym będzie nowa odsłona hitowego serialu HBO? Jak potoczą się losy matek z Monterey?

03.09.2018Wielkie kłamstewka

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×