laura wielich

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol Maciesz i Laura Wielich spodziewają się dziecka? Wymowny komentarz uczestnika "ŚOPW"!

Za nami wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", jednak nie można zapominać o uczestnikach poprzednich edycji. Szczególnie o tych, którym eksperci jedynie utrudnili życie swoimi wyborami. Mowa tutaj o Karolu Macieszu i Laurze Wielich ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5", którzy sami musieli się odnaleźć i dlatego dzisiaj cieszą się szczęściem. Zakochani spodziewają się dziecka? Internauci dopatrzyli się pewnych szczegółów, a uczestnik "ŚOPW" wymownie komentuje ich spekulacje!

20.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol Maciesz pokazał pierwszą wiadomość od Laury! Tak narodziła się ich miłość!

Karol Maciesz i Laura Wielich to bohaterowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Ich miłość jednak nie narodziła się w programie, a... po jego zakończeniu, ponieważ eksperci popełnili błąd - do którego do dzisiaj się nie przyznają - i połączyli ich z zupełnie innymi ludźmi, co zapewniło telewizyjne show, ale było niemiłym przeżyciem dla czworga uczestników. Teraz Karol pokazał pierwszą wiadomość, jaką dostał od Laury!

10.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy bohaterów? Oto, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego

Odcinek specjalny programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazał, jak potoczyły się losy bohaterów telewizyjnego eksperymentu. Części z nich rzeczywiście udało się poznać przed kamerami swoją drugą połówkę. Nie wszyscy mieli jednak tyle szczęścia. Wszystko, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziecie w naszej galerii!

22.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga komentuje odcinek specjalny programu. "Nie pozwolę, żeby ten program po raz kolejny sprawił, że zwątpię w siebie"

Nie milkną echa po emisji specjalnego odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym wystąpili uczestnicy pierwszych trzech edycji. Wśród nich był Jacek, którego teoria na temat związku Laury i Karola wywołała niemałe poruszenie. Głos zabrała Iga Śmiechowicz, bohaterka 5. edycji którą eksperci wybrali Karolowi na żonę.

17.02.2022ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol Maciesz i Laura Wielich podjęli decyzję bardziej wiążącą niż ślub! Wspólnie kupili mieszkanie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który potrafi łączyć ludzi, jednak niekoniecznie w takiej konfiguracji, w jakiej życzyliby sobie tego eksperci. Dopiero co głośno zrobiło się na temat Pawła, który związał się z kuzynką swojej ekranowej żony, ale o sobie przypomnieli także Karol i Laura z 5. edycji tvnowskiego show, którzy połączyli się sami, po tym jak wcześniej eksperci zafundowali im nieudane małżeństwa.

23.12.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×