"Legacies". Ian Somerhalder w kontynuacji "Pamiętników wampirów"? Damon Salvatore powróci?

Ian Somerhalder wystąpi w "Legacies", czyli serialowej kontynuacji kultowych już "Pamiętników wampirów"? Popularny aktor przy okazji promocji nowego serialu Netflixa udzielił odpowiedzi na to pytanie. Jakie są szanse na to, że Damon Salvatore jeszcze powróci?

Multimedia

Ian Somerhalder wystąpi w serialu "Legacies"?

Ian Somerhalder wraca do grania w serialach o wampirach. Aktor znany najbardziej z roli Damona Salvatore'a z "Pamiętników wampirów" zagrał ostatnio w "V Wars", czyli nowym serialu Netflixa o krwiopijcach. Somerhalder wciela się w nim jednak w postać doktora, który będzie walczył z wampirami.

Przy okazji promocji nowej produkcji aktor został zapytany o to, czy chciałby wrócić do roli złowieszczego Damona i pojawić się (nawet) gościnnie w "Legacies", czyli serialowej kontynuacji kultowych już "Pamiętników wampirów". O powrocie do roli nie ma na razie mowy, ale Ian Somerhalder chciałby wyreżyserować jeden z odcinków serialu "Wampiry: Dziedzictwo".

Bardzo chciałbym wyreżyserować jeden z odcinków "Legacies", tak jak zrobił to Paul [Wesley - przyp. red.]. Dzwonił do mnie po tym i opowiadał "Stary, to szaleństwo, bo to nasze stare plany zdjęciowe, to jak déjà vu sprzed 10 lat. - powiedział w rozmowie z Entertainment Tonight Somerhalder.

Damon z "Pamiętników wampirów" w nowym serialu o... wampirach! Zobacz więcej

Przypominamy, że Paul Wesley w "Pamiętnikach wampirów" wcielał się w Stefana Salvatore. Aktor wyreżyserował 13. odcinek "Legacies" zatytułowany "The Boy Who Still Has a Lot of Good to Do". Czy Ian Somerhalder pójdzie w jego ślady?

Zobacz galerię

"Wampiry: Dziedzictwo 2" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×