"(L)egenda" odcinek 3. Niezwykła miłość do klubu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Legia Warszawa to klub niezwykły, nie tylko przez pryzmat sukcesów sportowych, ale również dzięki kibicom, o których mówi cały piłkarski świat. Unikatową atmosferę przy Ł3 tworzą najbardziej zagorzali fani a wśród nich także wyjątkowi kibice z sektora 116 – osoby niepełnosprawne, które (L) mają w sercu i zarażają swoją pasją wszystkich pozostałych.

Multimedia

Już 30 kwietnia na player.pl, w najnowszym odcinku serialu "(L)egenda", internauci na całym świecie poznają ich historie oraz pasje, wynikające z kibicowania ukochanemu klubowi. Oprócz kolejnych odcinków serialu, które cykliczne debiutują w każdą sobotę, player.pl przygotował również dodatkowe materiały towarzyszące 100-leciu Legii Warszawa – ich premiery zaplanowano na środy.

"Miłość" to tytuł trzeciego już odcinka produkcji własnej player.pl, przygotowanej z okazji 100-lecia Legii Warszawa. W tym epizodzie przybliżymy Wam ludzi, którzy w sposób wyjątkowy pokochali Legię. Przedstawimy poruszające historie niepełnosprawnych kibiców z sektora 116, którzy pojawiają się na każdym meczu ukochanej drużyny rozgrywanym na Ł3, a często towarzyszą jej także podczas dalekich wyjazdów. To wierni kibice, którzy mimo swoich ograniczeń i wielu spotykających ich trudności, wspierają Legię z całego serca.

CZYTAJ TAKŻE:

"(L)EGENDA" ODCINEK 2. GUILHERME SPEŁNI MARZENIE 7-LETNIEJ ELI MROWIŃSKIEJ [WIDEO+ZDJĘCIA]
"(L)EGENDA". KATARZYNA ZDANOWICZ PRZYJRZY SIĘ LEGENDZIE LEGII WARSZAWA [WIDEO]

Dzięki player.pl, już w najbliższą sobotę, w kolejnym odcinku "(L)egendy" poznamy m.in. Filipa Zagończyka, niewidomego kibica, dla którego Legia Warszawa jest całym życiem, a czas spędzony na meczu ukochanej drużyny największą przyjemnością. Wraz z Filipem poznamy świat niepełnosprawnych kibiców, w tym niewidomych, którzy dzięki audiodeskrypcji mogą śledzić wydarzenia na boisku. Wystarczy zarejestrować się bezpłatnie na podstronie player.pl/legia. Premiera odcinku „Miłość” już 30 kwietnia o godz. 06:00!

Jednak sam serial dokumentalny to nie wszystko! W każdą środę, wszyscy kibice będą mogli obejrzeć materiały dodatkowe, które pokażą wydarzenia towarzyszące obchodom 100-lecia klubu oraz przybliżą świat emocji związanych z kibicowaniem Legii Warszawa.

Bohaterami serialu "(L)egenda" są osoby, które Legię Warszawa mają w sercu: pracownicy, kibice, piłkarze i legendy klubu. Tematy poszczególnych epizodów tworzą swoisty kodeks, ukazując obraz klubu, któremu chcą kibicować całe rodziny i z którego dumne są setki tysięcy fanów piłki nożnej!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×