"Legion". Dlaczego 3. sezon będzie ostatnim? Noah Hawley tłumaczy, czym zaskoczy finałowa odsłona opowieści o Davidzie Hallerze!

Już w czerwcu na antenę FOX z finałową serią powróci serial "Legion". Czym zaskoczy 3. sezon i dlaczego twórcy nie zdecydowali się kontynuować opowieści o Davidzie Hallerze? Sprawdźcie, co zdradził Noah Hawley.

Multimedia

Premiera 3. sezonu serialu "Legion" odbędzie się już w czwartek 27 czerwca o godz. 23:00 tylko na FOX!

W finałowym odcinku drugiego sezonu poznaliśmy Davida (Dan Stevens) od mrocznej strony. Zobaczyliśmy jak bardzo zbliża się do swojego komiksowego pierwowzoru, stając się powoli złym bohaterem. Czym zaskoczy fanów najnowsza, trzecia i finałowa odsłona pokręconej opowieści o Davidzie Hallerze?

Na początku 3. sezonu bohater znajdzie się w komunie hipisów, w której będzie odgrywał rolę guru, który żywi się pozytywną energią swoich podwładnych. Właśnie tam poznaje innego mutanta - Switch (Lauren Tsai) mającą umiejętność podróżowania w czasie, której akurat nasz bohater potrzebował, aby zrealizować swój tajemny plan. David udał się do miejsca, aby uzyskać pewne odpowiedzi. Jest adoptowanym chłopcem, który musi wiedzieć, kim naprawdę jest – mówił w wywiadach producent Noah Hawley.

Rewelacyjny zwiastun i plakat zapowiadają finał historii Davida Hallera!Zobacz więcej

Bohater będzie starał się też odkryć, dlaczego staliśmy się tak źli przy okazji spotykając po drodze swoich rodziców – Charlesa Xaviera (Harry Lloyd) oraz Gabrielle (Stephanie Corneliussen). Noah Hawley w jednym z wywiadów powiedział dlaczego postanowił zakończyć serial po 3 sezonach:

Zakończenia nadają historiom sens. Wyobrażałem sobie Legion jako zamkniętą opowieść rozpisaną na trzy akty. Jest to cykl związany z chorobą psychiczną. Kiedy poznajemy Davida, jest on na samym dnie. Potem spotyka Syd, odzyskuje równowagę i przez pewien czas wszystko jest w porządku. Przestaje brać leki i tak zaczyna się jego zjazd w chaos. Czy jest w stanie wrócić czy też jest stracony na zawsze. Na to pytanie chcemy odpowiedzieć.

W obsadzie drugiego sezonu zagrają: Dan Stevens jako David Haller, Rachel Keller jako Syd, Aubrey Plaza jako Lenny, Bill Irwin jako Cary, Jermie Harris jako Ptonomy, Harry Lloyd jako Charles Xavier.

Zobacz galerię

"Legion" sezon 3. zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×