"Legion" sezon 3. David kontra Syd? Cross-over z "X-menami"? Mamy spoilery 3. sezonu! [CO SIĘ WYDARZY?]

Dan Stevens, Rachel Keller, Aubrey Plaza i inne osoby zaangażowane w powstawanie serialu "Legion" opowiedziały na Comic Conie o pracy nad serialem i planach na 3. sezon. Co teraz zrobi David Haller?

Multimedia

"Legion" zakończył się serią dramatycznych, choć wcale nie aż tak zaskakujących wydarzeń. Role się odwróciły, a David Haller przeszedł na ciemną stronę. Co wydarzy się w 3. sezonie? Podczas tegorocznego Comic Conu fani mogli usłyszeć kilka ciekawych informacji, prosto od twórców oraz obsady serialu. Podobnych doniesień nie brak również w wywiadach, których udzielają autorzy serii. Co prawda starają się oni nie zdradzać zbyt wiele, jednak z ich wypowiedzi można wysnuć kilka wniosków na temat tego, co czeka Davida Hallera. Specjalnie dla naszych czytelników zebraliśmy wszystkie spoilery do 3. sezonu "Legionu"!

David Haller i wszystkie jego odloty. O co w tym chodzi? [PRZEWODNIK PO SERIALU]Zobacz więcej

Co zrobi David Haller?

Dan Stevens potwierdził, że - zgodnie z przewidywaniami po niedawnym finale - w 3. sezonie u boku Davida zobaczymy Lenny. To oznacza, że Aubrey Plaza nadal będzie częstym gościem na ekranie. Co więcej, scenarzysta Noah Hawley w wywiadzie dla Vulture zasugerował, jaką rolę odegra Haller w nadchodzących odcinkach. Okazuje się, że twórcy serialu nie zamierzają czynić z Davida czarnego charakteru - nie tak do końca. Wygląda na to, że Haller będzie w dalszym ciągu balansował na granicy dobra i zła.

Syd nową bohaterką "Legionu"?

Jeszcze w finale 2. sezonu Syd powiedziała Davidowi, że to ona jest tu bohaterem, a on - jedynie kolejnym złoczyńcą. Również Hawley przyznał, że chciał, aby przez cały 2. sezon publiczność stopniowo zdawała sobie sprawę, kto jest prawdziwym protagonistą tej historii - nie David, ale Syd. Również uczestnicy panelu na Comic Conie zdawali się wychodzić z założenia, że to Barrett będzie teraz grała pierwsze skrzypce w "Legionie". W bardziej tradycyjnym serialu oznaczałoby to, że Syd i David stoczą ze sobą walkę, jednak w przypadku "Legionu" nie możemy być niczego pewni. Liczymy tylko, że w 3. sezonie okaże się, w jaki sposób Syd z przyszłości straciła rękę.

Komiksowy wygląd Davida Hallera w finale 2. sezonu! Zobacz, jak zmieni się główny bohater! [ZDJĘCIE]Zobacz więcej

Ptonomy Wallace wróci do życia? Co czeka pozostałych bohaterów?

Jeremie Harris, wcielający się w rolę Ptonomy'ego, przyznał, że marzy o tym, by jego bohater powrócił w dawnej formie, sprzed swojej śmierci. Niestety, nic nie zapowiada, aby miało się tak stać. To samo tyczy się Kerry i Cary'ego, którzy w 2. sezonie zostali rozdzieleni i w nadchodzących odcinkach prawdopodobnie będą występować jako dwie, zupełnie odrębne postaci. Czy zobaczymy jeszcze Melanie i Olivera? Raczej nie należy tego oczekiwać - finał 2. sezonu sugerował, że nie będą oni już mieli nic wspólnego z pozostałymi bohaterami. Jean Smart podsumowała dalsze losy swojej postaci: *... a potem jestem z Jemaine'em w kostce lodu". Wygląda na to, że to już koniec państwa Birdów w "Legionie".

Czy powstanie cross-over "Legionu" i "X-menów"?

Nie, nie powstanie. Jeph Loeb, producent serialu i szef Marvel Television, stwierdził, że nie chciałby umieszczać w serialu zbyt wielu "easter eggów", poza tym historie z uniwersum "X-menów" za bardzo odbiegają od fabuły serialu. Choć dla wielu może to być wielkie rozczarowanie, dobrze wiedzieć, że twórcy "Legionu" stawiają na jakość. Mało prawdopodobne jest również pojawienie się w serialu Profesora Xaviera, czyli ojca Davida. Aby mógł on dołączyć do bohaterów "Legionu", trzeba byłoby pokonać wiele przeszkód formalnych i prawnych.

David Haller przeszedł na stronę zła. Co teraz?Zobacz więcej

Kiedy premiera 3. sezonu "Legionu"? Co wydarzy się w nowych odcinkach?

  • Spoglądam na Nathaniela, żeby zdobyć jakieś informacje na temat "Legionu"... - stwierdził Dan Stevens, przyznając tym samym, że sam niewiele wie o nadchodzącym sezonie.

Powstanie 3. serii zapowiedziano w czerwcu tego roku. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery, ale możemy się domyślać, że "Legion" powróci w 2019 roku, w kwietniu lub maju. Twórcy serii przyznali, że ciągle szukają nowych rozwiązań. Zapytani wprost, czy w 3. sezonie pojawią się kolejne taneczne pojedynki, stwierdzili, że nie mogą tego wykluczyć, jednak widzowie muszą przygotować się na jeszcze bardziej wyszukane formy opowiadania historii. Czym tym razem zaskoczy nas "Legion"? To się jeszcze okaże.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×