"Legiony". Sebastian Fabijański wydaje płytę! Porzuci aktorstwo dla muzyki?

Sebastian Fabijański podzielił się ze swoimi fanami zaskakującą wiadomością! Artysta pracuje nad własnym hip-hopowym projektem. Już tej jesieni ukaże się jego debiutancka płyta. Czy to oznacza, że Fabijański zrezygnuje z aktorstwa?

Multimedia

Sebastian Fabijański to aktualnie jeden z najbardziej popularnych polskich aktorów. Widzowie znają go m.in. z takich produkcji jak "Belfer", "Ultraviolet", "Gwiazdy" czy "Kamderdyner". Fabijański zagrał także w kasowych filmach Patryka Vegi: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Botoks" i "Kobiety mafii". Teraz Sebastian postanowił sprawdzić się w innej dziedzinie...

Dorociński, Fabijański i Schuchardt w obsadzie nowego filmu! W kogo się wcielą?Zobacz więcej

Fabijański zdradził, że pracuje nad własnym hip-hopowym projektem. Już jesienią pojawi się pierwsza płyta artysty! Sebastian zamieścił wpis w mediach społecznościowych, w którym podzielił się czterema wersami swojego utworu pt. "Prymityw":

„Co linijka to nagłówek. Gnidom produkuje kontent
-Po co mają węszyć skoro mogę im to dać
-Niech się zachłysną. Jak na bankiecie bąkiem
I tak tu nie pasuje. #ForrestGump”

W wywiadzie dla portalu Filmawka.pl Fabijański wyznał, że nie podoba mu się to co dzieje się na polskiej scenie hip-hopowej, dlatego też postanowił sam zrobić coś w tym kierunku.

Zwiastun superprodukcji o Legionach Piłsudskiego! Będzie to lepszy film niż "Piłsudski"?Zobacz więcej

Fani aktorstwa Sebastiana Fabijańskiego mogą być jednak spokojni. Artysta pracuje aktualnie na planie trzeciej części kultowych "Psów" Władysława Pasikowskiego. Ponadto już we wrześniu odbędą się premiery dwóch filmów z Fabijańskim w rolach głównych - "Mowa ptaków" w reżyserii Xawerego Żuławskiego oraz "Legiony" Dariusza Gajewskiego. Sebastiana zobaczymy także w drugiej serii serialu AXN "Ultraviolet". Wygląda na to, że Sebastian Fabijański ma zamiar połączyć aktorstwo z muzyką. Czekacie na jego płytę?

Zobacz galerię

"LEGIONY" W KINACH OD 20 WRZEŚNIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×