"LEGO Masters". Marcin Prokop poprowadzi nowy show TVN! Budowle z klocków zastąpią "Mam talent"?

"LEGO Masters" to nowy program, który znajdzie się w jesiennej ramówce TVN. Poznaliśmy już nazwisko prowadzącego. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Już jesienią na antenie TVN pojawi się zupełnie nowy program rozrywkowy, "LEGO Masters". Na razie nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów, ale jedno nazwisko już znamy. Wiemy, kto będzie prowadzącym.

Aleksandra Szwed nie pojawi się w 2. edycji w roli prowadzącej. Wiemy, kto ją zastąpi!Zobacz więcej

Jak donosi serwis Plejada, nowy show, w którym uczestnicy będą wznosić budowle z klocków, poprowadzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy stacji TVN, Marcin Prokop. Znamy bardzo dobrze z takich programów jak "Mam talent", "Dzień dobry TVN" czy "Mamy cię!".

W "LEGO Masters" rywalizować będą duety, których zadaniem będzie wzniesienie w określonym czasie autorskiej budowli z klocków. Uczestnicy będą musieli odnaleźć się różnych motywach tematycznych, a ich konstrukcje będą oceniane przez jury. Na razie nie wiadomo, kto w nim zasiądzie.

Stacja Polsat nie może dokończyć programu. 1. sezon został skasowany po 4 odcinkach!Zobacz więcej

Najlepsze zespoły budowniczych będą dopuszczone do rywalizacji w wielkim finale, a na zwycięzców czeka tytuł LEGO Mastera i pokaźna nagroda pieniężna. Program LEGO Master do tej pory doczekał się swoich edycji w Wielkiej Brytanii, Australii, USA i Belgii.

"LEGO Masters" najprawdopodobniej zastąpi w ramówce program "Mam talent". Program, który dotąd prowadzili Szymon Hołownia i Marcin Prokop, nie pojawi się bowiem w jesiennej ramówce. Jest jednak szansa na to, że powróci na ekrany w 2021 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×