"LEGO Masters" odcinek 4. Podróż w czasie i budowle z ograniczonej liczby klocków w półfinale! Odpadli Wiktor i Daniel!

Półfinał programu "LEGO Masters" za nami! Tym razem uczestnicy musieli zbudować budowle z ograniczonej liczby klocków oraz makiety z różnych epok czasowych. Kto odpadł? Sprawdź, co wydarzyło się w 4. odcinku "LEGO Masters"!

Multimedia

"LEGO Masters" odcinek 4. - co się wydarzyło?

W 4. odcinku "LEGO Masters", który był półfinałem, uczestnicy mieli zdemontować makietę papugi i wykorzystać wszystkie klocki w swoim projekcie - magazyn klocków był zamknięty. Mieli na to 4 godziny.

Klockowa masakra piłą mechaniczną i artystyczne uniesienia! Kto odpadł przed półfinałem?Zobacz więcej

Autonomiczne postacie oparte na mechanizmach - to projekt Łukasza i Damiana. - Poradziliście sobie z tym wzorowo - ocenił Paweł Duda. Jednak Ola Mirecka zauważyła w ich projekcie kilka niedociągnięć. Marcin i Marta zaś postawili na pojazd stworzony z elementów znalezionych na złomowisku. - Naprawdę dobry model - stwierdziła Ola. Paweł także nie miał czego się przyczepić. Z kolei Rafał i Jakub stworzyli mikro miasta. - Ten model jest zbudowany w bardzo świadomy sposób - oceniła Ola. - Na pierwszy rzut oka wszystko jest ok, ale zabrakło mi scenek - dodał Paweł, któremu nie podobało się, że model nie opowiada historii sam. Wiktor i Daniel stworzyli zaś molo, kontenewowiec czy motorówkę. - Wiem, że próbowaliście ratować się swoją historią, ale tym razem tego nie kupuję. Tym razem ten model nie jest ukończony - stwierdziła Ola.

Po tym zadaniu wyróżnieni zostali Rafał i Kuba. Dzięki temu mieli przywilej w kolejnym zadaniu - wybrania epoki lub strefy czasowej. W kolejnej konkurencji w studiu pojawiła się wielka makieta kolejowa. Pociąg przejeżdża przez cztery różne okresy w czasie. Zadaniem każdej drużyny było zbudowanie swojego fragmentu makiety tak, aby udało się przejechać przez nią pociągiem i odbyć podróż w czasie poprzez następujące okresy: prehistoria, średniowiecze, teraźniejszość i przyszłość. Rafał i Jakub wybrali przyszłość, a pozostałe pary losowały - Marcin i Marta prehistorię, Wiktor i Daniel średniowiecze, Łukasz i Damian teraźniejszość.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Marcin i Marta zrobili wulkan i dinozaury oraz pierwszego grilla po wynalezieniu ognia. Projekt Wiktora i Daniela to rycerze, zamek i kuźnia. Łukasz i Damian zrobili wesołe miasteczko. Rafał i Jakub zaś zbudowali miasto w 2200 roku, składające się z białych budynków. Jurorzy zdecydowali, że do finału przechodzą Rafał i Jakub, Łukasz i Damian oraz Marcin i Marta

W 4. odcinku "LEGO Masters" odpadli Wiktor i Daniel!

Nowy program TVN odniesie sukces na miarę "Mam talent"? Jest coś, co nie spodobało się widzom!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jihny (gość)

  Jurorzy to najwieksza porażka tego programu

  07.12.2020 16:10
 • Alicja (gość)

  Stronniczy, beznadziejni jurorzy, którzy psują cały program.

  07.12.2020 14:40
 • Mateusz (gość)

  Wszytko fajnie ale Jurorzy to porażka. Miałem większe oczekiwania co do tego programu, a uczestnicy robią wszytko pod presją do której przyczyniają się Jurorzy.

  07.12.2020 14:28
 • Paweł (gość)

  Zgadzam się w 100% z Przedmówcą. To był żenujący spektakl stronniczości Jury. Lego Masters dla dorosłych. Jedyny, młody i zdolny Chłopiec odpadł, w nagrodę za doskonały projekt kuźni, natomiast prosty, niewyszukany i banalny projekt miasta "przyszłości" okazał się nad wyraz genialny w ocenie Jury.... Żenada (!!!)

  07.12.2020 12:50
 • Mateusz (gość)

  Super, brawo dla jury. Ciągle powtarzać że musi się coś dziać,że tematy mają być różne. A potem wyróżnić jedyne projekty ,w których, nie dzieje się nic. I to w obydwu przypadkach miasta i budynki. Wesołe miasteczko, w którym kręcił się diabelski młyn, nazwać nudnym i niedokończonym, bo brak nazwy, stwierdzić że kuźnia to najlepszy budynek w całym programie, ale to za mało, pochwalić ruchome dinozaury, ale przyczepić się do zbyt skromnie wykorzystanej powierzchni,pomimo wysokiego na dwa metry wulkanu, i na koniec zachwycać się i nagrodzić kilka kontenerów, trzy ,okrągłe ,domy i kilka poskręcanych rurek, projekt w którym,nic się nie rusza, nic się nie dzieje. Wcale to nie jest jednostronne. Chyba już w ciemno można obstawiać wygranych. Obym się mylił.

  07.12.2020 04:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×