"LEGO Masters" odcinek 5. FINAŁ! Łukasz i Damian, Marta i Marcin oraz Rafał i Jakub walczą o zwycięstwo! Co będą musieli zrobić?

To już finał programu "LEGO Masters" w TVN! W ostatecznej konkurencji zmierzą się trzy pary - Łukasz i Damian, Marta i Marcin oraz Rafał i Jakub. Która z nich otrzyma tytuł LEGO MASTERS?

Multimedia

"LEGO Masters" odcinek 5. w sobotę, 13.12.2020 o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

W programie pozostały już tylko 3 pary, które zawalczą o tytuł Pierwszego Polskiego Mistrza Lego. Zawodnicy będą mieli dowolność wyboru tematu – dzięki temu będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w pełnej krasie.

Nowy program TVN odniesie sukces na miarę "Mam talent"? Jest coś, co nie spodobało się widzom!Zobacz więcej

Budowla będzie musiała jednak spełniać wszystkie kryteria LEGO MASTERS. Liczy się historia, pomysł, technika. Pod koniec odcinka sędziowie wyłonią zwycięską parę, która zdobędzie tytuł LEGO MASTERS. Łukasz i Damian, Marta i Marcin czy Rafał i Jakub - kto wygra?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Przypomnijmy, że w jury "LEGO Masters" zasiadają: Ola Mirecka i Paweł "Brodaty Geek" Duda. Ona jest jedyną Polką, która projektuje dla LEGO, a on od trzech lat prowadzi jeden z najpopularniejszych w Polsce kanałów na YouTube recenzujących zestawy LEGO. Prowadzącym program jest Marcin Prokop.

Brad Pitt zachwycił się Marcinem Prokopem! To on wybrał go na prowadzącego program?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×