"LEGO Masters" odcinek 5. FINAŁ! Wyobraźnia uczestników nie zna granic! Wygrali Rafał i Jakub

Finał pierwszej edycji polskiej wersji programu "LEGO Masters" już za nami! O główną nagrodę walczyły trzy pary, które musiały wznieść się na wyżyny swoich umiejętności! Kto wygrał? Sprawdź w naszej relacji!

Multimedia

"LEGO Masters" - odcinek 5. FINAŁ - co się wydarzyło?

Do finałowego odcinka pierwszej polskiej edycji programu "LEGO Masters" trafiły trzy pary - Łukasz i Damian, Marta i Marcin oraz Rafał i Jakub! Tylko jedna z nich mogła jednak podnieść klockowy puchar i zgarnąć 100 000 złotych. Kto poradził sobie najlepiej?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Stacja TVN 7 przygotowała sylwestra z gwiazdami "BrzydUli", "Hotelu Paradise" czy "19+"! Co nas czeka?Zobacz więcej

W swoim ostatnim zadaniu finaliści mogli całkowicie puścić wodze fantazji. Mogli zbudować cokolwiek, co im przyjdzie do głowy. Musieli jednak mieć z tyłu głowy kilka kwestii, które jury z pewnością weźmie pod uwagę - pomysł, rozmach budowli oraz różnorodność użytych technik. Idee były bardzo różnorodne! Marta i Marcin postanowili zbudować antyczną meduzę, Rafał i Jakub - dzielnicę Tokio w trakcie święta Sakury, a Łukasz i Damian - lądowanie Pana Twardowskiego na księżycu!

Serial wróci z nowymi odcinkami?! Tomasz Kot jest gotowy!Zobacz więcej

W powietrzu czuć było napięcie. W drużynie Marty i Marcina pojawiły się pewne konflikty, Marta była przekonana, że jej partner zwala na nią najbardziej monotonne zadania. Na szczęście udało im się to przezwyciężyć. Rafał i Jakub postawili na rozmach, w końcu chcieli zbudować całą dzielnicę! W ich zespole najważniejsze było dobre zgranie. Również Rafał i Jakub stawiali na współpracę. W ich przypadku kluczowe było opowiedzenie ciekawej i spójnej historii. Na szczęście w porę powróciło do nich szaleństwo!

Gdy zostało już tylko 5 minut, finaliści wprowadzali ostatnie poprawki. Największe nerwy było widać w drużynie Marty i Marcina. Potem wszystko było już tylko w rękach jury! Każda para chciała wygrać! Każda budowla imponowała trochę czymś innym. Na sam koniec w studio pojawili się wszyscy uczestnicy, którzy odpali w poprzednich odcinkach. Również oni mogli ocenić finałowe budowle.

W końcu poznaliśmy ostateczne wyniki! 3. miejsce zajęli Marta i Marcin, 2. miejsce - Łukasz i Damian, a zwyciężyli Rafał i Jakub. W ich oczach pojawiły się łzy wzruszenia. - Puchar jest nasz - cieszyli się zwycięzcy!

W 1. edycji "LEGO Masters Polska" zwyciężyli Rafał i Jakub

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • W (gość)

  TO WY DAMIAN I ŁUKASZ WYGRALIŚCIE, a nie tamci co budowali nudne budynki przez cały program. BUUU. LEGO Masters zmińcie jurorów.

  15.01.2021 20:49
 • Ala (gość)

  Mam nadzieję że w kolejnej edycji zmienią jurorów na mniej stronniczych. Pseudozwycięscy nie mają wyobraźni, budują wszystko na jedno kopyto. Żenada

  15.12.2020 21:29
 • Łukasz (gość)

  Wybudowali z instrukcji jakieś budynki i wygrali :) kabaret. Twardowski był zajeb... sty, meduza również. Chce jeszcze wspomnieć o jednej rzeczy. Ci z pierwszego miejsca powiedzieli że nie zdążą zrobić całego...brakuje jakieś 3 godziny, jedna para wyleciała bo nie dokończyła a oni wygrali :DDD

  13.12.2020 23:20
 • Filip (gość)

  Lego masters polska jest najlepsza a Za Rok będzie drugs edycja Pzdrawia wszystkich uczestnikòw a was szczegulność wygranych

  13.12.2020 20:17
 • Gosia (gość)

  Nie no masskra kto wygral.Co odcinek te same budowle,moje dzieci zawiedzione.Chlopaki z Panem Twardowskim najlepsi.To Wy wygraliscie

  13.12.2020 18:52
 • Polityk (gość)

  Skandal.We finale na 1 miejscu pedaly i Protesty w wielkim mieście, Na drugim miejscu Katastrofa w Smoleńsku.I nie uhonorowane 3 miejsce Strajk Kobiet.Z punktu widzenia dorosłej osoby. TVN Miesza nawet dzieci w głowach.

  13.12.2020 16:09
 • K.K. (gość)

  Łukasz i Damian byliście najlepsi. Od pierwszego odcinka pokochaliśmy Was całym sercem. W naszych rodzimych programach tak już jest, że wygrywają pupile, a później największy sukces odnoszą ludzie z talentem. Mam tylko nadzieje, że zwycięzcy oddadzą nagrodę na szczytny cel - bo niestety nie zasługujecie na nią. :(

  13.12.2020 11:24
 • Ktoś Tam (gość)

  Wygrali po prostu pupile jury. Było to już widoczne kilka odcinków wstecz. Jury najpierw ma pretensje, że jedna z par buduje zbyt kanciasto, a finał wygrywa najbardziej kanciasta konstrukcja. Jaki jest w tym sens?

  13.12.2020 10:50
 • Mama (gość)

  Szkoda że wygrała nuda budynki przez cały program

  13.12.2020 09:59
 • Koko Koko (gość)

  Poczytajcie komentarze na fanpage Lego, na Facebooku ;)

  13.12.2020 00:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×