LEGO Masters

"LEGO Masters 3". Pola Lisowicz pochwaliła się swoimi pracami. Zobaczcie zdjęcia wyjątkowych dzieł

Przez najbliższy miesiąc na terenie warszawskiej Fabryki Norblina można podziwiać prace Poli Lisowicz, artystki multidyscyplinarnej, na co dzień projektantki współpracującej z Grupą LEGO, a także jurorki najnowszej edycji programu LEGO® Masters. Na wystawie prezentowane są dzieła artystki, m.in. obrazy, projekty graficzne oraz formy ceramiczne. Dodatkowo artystka przygotowała eksponaty stworzone z klocków LEGO. Wystawę można oglądać w holu kina KinoGram przez miesiąc, do 23 października 2022.

05.10.2022LEGO Masters

Jesienna ramówka TVN 2022: 11. edycja" Top Model", nowy "Masterchef", "Herkules" i co jeszcze? Wybraliśmy najciekawsze programy i seriale!

Jesienna ramówka 2022 TVN. Co nowego w telewizji? Koniec wakacji oznacza pojawienie się informacji na temat tego, co zobaczymy we wrześniu w telewizji. W jesiennej ramówce 2022 TVN znajdziemy różne propozycje. Widzowie z pewnością najbardziej czekają nowe edycje programów "Top Model", "Masterchef", czy "Mam talent!". W ramówce TVN nie zabraknie również absolutnych nowości. Co dokładnie widzowie będą mogli oglądać już niedługo?

25.08.2022Jesienna ramówka TVN 2022

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×