Lekarz Michaela Jacksona zarobi na pobycie w więzieniu?

Conrad Murray - lekarz, skazany za przyczynienie się do śmierci Michaela Jacksona, jest już wolny.

CZYTAJ TAKŻE: ZEZNANIA DOKTORA MURRAYA ZASZKODZĄ RODZINIE JACKSONA I POZWANEJ FIRMIE? BYŁY LEKARZ MICHAELA JACKSONA, DOKTOR MURRAY, W WIĘZIENIU

Dzisiaj krótko po północy Conrad Murray opuścił kalifornijskie więzienie. Lekarz nie spotkał się z tłumem dziennikarzy, wyszedł dyskretnie, by uniknąć reporterów. Pozostaje jednak pytanie o jego przyszłość.

Sam Murray przekonuje, że chce odzyskać licencję lekarską i dalej uprawiać swój zawód. Dziennikarze widzą jednak inne możliwości. Przy okazji procesu o przyczynienie się do śmierci Michaela Jacksona Murray zyskał sporą sławę, dlatego trwają spekulacje, że lekarz wkrótce napisze książkę, w której przedstawi swoje stosunki z Jacksonem, oraz zrelacjonuje lata spędzone w więzieniu.

CZYTAJ TAKŻE: SĄD ODMÓWIŁ ZWOLNIENIA LEKARZA JACKSONA ZA KAUCJĄ POŚLADKI MICHAELA JACKSONA NIE NADAWAŁY SIĘ DO ZASTRZYKÓW

Kolejną możliwością, otwierającą się przed lekarzem, jest jakiś rodzaj własnego reality show w telewizji... Zresztą książka i program w telewizji nie wykluczają się! Wręcz przeciwnie, znacznie skuteczniej pomnożą sławę i majątek Conrada Murraya.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×