"Lekarze" nowe odcinki TVN. Romans Leona i studentki Basi

"Lekarze" nowe odcinki w TVN już od września! Sprawdź, co się wydarzy! Leon nawiąże romans ze studentką Basią!

Multimedia

"Lekarze" nowe odcinki zostaną wyemitowane jesienią, jednak już wiadomo, że jednym z najciekawszych wątków będzie romans Leona Jasińskiego (Jacek Koman) i Basi Torzewskiej (Aleksandra Hamkało).

W nowych odcinkach "Lekarzy" Jasiński poprowadzi wykład dla studentów, którzy jednak nie wykażą zainteresowania poruszaną tematyką. Jedynie Basia podejdzie do Leona po wykładzie i pogratuluje mu udanego wystąpienia. W ramach podziękowania lekarz zaprosi ją na kawę. [sc]CZYTAJ TAKŻE: ROZPOCZYNAJĄ SIĘ ZDJĘCIA DO 3. SERII "LEKARZY" SERIAL "LEKARZE" BEDZIE EMITOWANY W CHINACH![/sc] Początkowo znajomość będzie miała czysto naukowy charakter. - Pojawiam się w serialu w roli doktorantki piszącej pracę dotyczącą chirurgii naczyniowej. W pisaniu pomaga mi doktor Leon. Zaczepiam pana Leona po jego wykładzie na uczelni, ponieważ temat, o którym mówił wiąże się z zagadnieniami mojej pracy - wyznała serialowa Basia, czyli Aleksandra Hamkało.

Z czasem zażyłość między ordynatorem Jasińskim i Torzewską przerodzi się w romans. W serialu "Lekarze" nowe odcinki będą opowiadały historię pary, która zacznie razem pracować, gdy Basia stanie się rezydentką szpitala Copernicus.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×