"Lekarze" odc. 12, 18.11.2013, TVN. Maks i Alicja znów razem po śmierci Olgi!

Sprawdź, co wydarzy się w odc. 12 serii 3. "Lekarzy", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 18 listopada o 21:30 w TVN-ie!

Multimedia

W "Lekarze" odc. 12 Alicja (Magdalena Różczka), która nadal kocha Maksa (Paweł Małaszyński), wspiera męża po śmierci Olgi (Magdalena Boczarska). Załamany mężczyzna, który właśnie został ojcem Kubusia, nie jest w stanie sam poradzić sobie z opieką nad noworodkiem.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "LEKARZE" ODC. 11, 11.11.2013, TVN. OLGA URODZI SYNKA I UMRZE! "LEKARZE" ODC. 10, 4.11.2013, TVN. WYBUCH NA STACJI BENZYNOWEJ! OLGA RANNA! STRACI DZIECKO?! [ZDJĘCIA][/sc]

W "Lekarze" odc. 12 Alicja, by pomóc Maksowi, zostaje w Toruniu. Kobieta po raz pierwszy bierze na ręce Kubusia i, jak informuje serwis SuperSeriale.pl, czuje, że mogłaby być jego matką, bo od pierwszego wejrzenia obdarza go matczyną miłością.

W "Lekarze" odc. 12 Leon (Jacek Koman), Beata (Agnieszka Więdłocha), Sylwia (Katarzyna Bujakiewicz) i Elżbieta (Danuta Stenka) nakłaniają Alicję, aby zrezygnowała z przeprowadzki do Warszawy i została w Toruniu. W końcu lekarka postanawia wrócić do męża i dać jeszcze jedną szansę ich małżeństwu!

"Lekarze" odc. 12. 18.11.2013, TVN, GODZ. 21.30

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×