"Lekarze" odc. 13, 25.11.3013, TVN. Wypadek Maksa! Keller w śpiączce!

Sprawdź, co wydarzy się w 13. odcinku 3. serii "Lekarzy", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 25 listopada o 21:30 w TVN-ie!

Multimedia

W "Lekarze" odc. 13 Maks (Paweł Małaszyński) i Alicja (Magdalena Różczka) po śmierci Olgi (Magdalena Boczarska) znów są razem i wychowują syna Kellera i Rojko. Wydaje się, że małżonkowie, którzy postanowili dać sobie kolejną szansę, znów będą razem szczęśliwi.

W "Lekarze" odc. 13 Maks odbiera telefon od matki ze Szwajcarii. Jak informuje "Świat seriali", Krystyna Keller (Elżbieta Starostecka) mówi synowi, że Gustaw (Daniel Olbrychski) jest chory na raka i czeka go operacja. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "LEKARZE" ODC. 12, 18.11.2013, TVN. MAKS I ALICJA ZNÓW RAZEM PO ŚMIERCI OLGI! "LEKARZE" ODC. 11, 11.11.2013, TVN. OLGA URODZI SYNKA I UMRZE![/sc]

W "Lekarze" odc. 13 Maks postanawia pojechać do Szwajcarii, by wspierać ojca w dramatycznej walce. Alicja, wiedząc, jak ważną osobą dla jej męża jest Gustaw, deklaruje, że zostanie w Toruniu i zaopiekuje się Kubusiem, by ukochany mógł wyjechać.

W "Lekarze" odc. 13 w drodze do Szwajcarii Maks ma wypadek samochodowy. W wyniku odniesionych obrażeń w stanie śpiączki trafia do szpitala. Lekarze walczą o jego życie...

Jak myślicie, czy Maks przeżyje?

"Lekarze" odc. 13, 25.11.2013, TVN, godz. 21.30

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×