"Lekarze" odc. 3, 16.03.2014, TVN. Basia oświadczy się Leonowi! Będzie ślub?!

Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku 4. serii "Lekarzy", który zostanie wyemitowany w niedzielę 16 marca o godz. 20:00 w TVN-ie!

Multimedia

"Lekarze" odc. 3, 16.03.2014, TVN, godz. 20

W "Lekarze" odc. 3 związek Basi (Aleksandra Hamkało) i Leona (Jacek Koman) kwitnie w najlepsze. Kochankom zdaje się nie przeszkadzać dzieląca ich różnica wieku. Co więcej, oboje zastanawiają się, czy powinni sformalizować swoją relację!

[sc]CZYTAJ TAKŻE: CO WYDARZY SIĘ W 4. SERII "LEKARZY"? ZDRADZAMY SZCZEGÓŁY! [WIDEO] Z WIZYTĄ NA PLANIE SERIALU "LEKARZE" [WIDEO][/sc]

W "Lekarze" odc. 3 Leon i Basia odbędą rozmowę, której treść przytacza serwis SuperSeriale.pl.

-Jesteś taka piękna, taka młoda. Przeraźliwie młoda - mówi Leon. -O co ci chodzi? -Będziesz kiedyś żałować, że ze starcem spędzasz najlepsze lata. -Tekst jak z telenoweli - żartuje Basia. -Z życia... Masz faceta dobijającego sześćdziesiątki po przeszczepie wątroby... -Powiesz mi coś, o czym nie wiem? -Widzisz mnie w roli tatusia? -Czy ja kiedykolwiek wspominałam o dzieciach? - dziwi się Basia. -Kiedyś będziesz chciała mieć rodzinę i dzieci. -Słuchaj, jeśli chcesz się mnie pozbyć, powiedz mi to wprost...

W "Lekarze" odc. 3 po tych słowach atmosfera staje się bardzo niezręczna. Na szczęście Basia i Leon postanawiają wyjaśnić sobie wszystko na spokojnie, dlatego zaczynają rozmowę. -To, co wczoraj mówiłeś, to było na serio? - zaczyna Basia. -Ja chcę, żebyś była szczęśliwa. -Ja jestem szczęśliwa. -Baśka...30 lat różnicy. Ty wiesz, ile to jest? Nie wiesz, przecież ty tyle nawet nie masz. -To nie jest największa różnica, która nas dzieli. -Nie jem owsianki rano? -Nie - śmieje się Basia. - Masz wątpliwości, a ja wiem czego chcę. -No mam, te wątpliwości to doświadczenie. -Nie ufasz mi. Myślisz, że nie wiem, co robię, że będę żałować...To jeszcze mnie nie znasz. Ożeń się ze mną - nagle prosi Basia. Jak myślicie, Leon zgodzi się na małżeństwo z młodą kobietą?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×