"Lekarze" odc. 8, 21.10.2013, TVN. Leon całuje się z Basią!

Sprawdź, co wydarzy się w odc. 3 "Lekarzy", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 21 października o 21:30 w TVN-ie!

Multimedia

W serialu "Lekarze" odc. 8 ==== Alicja (Magdalena Różczka) i Maks (Paweł Małaszyński) zostaję poddani kwarantannie po tym, jak w szpitalu Copernicus umiera Azjatka chora na SARS. Leon (Jacek Koman) bardzo boi się o zdrowie i życie swojej ukochanej córki. Zmartwienie i niepokój przełożonego widzi Basia (Aleksandra Hamkało).

CZYTAJ TAKŻE: "LEKARZE" TVN 21.10.2013 ODC. 8. OLGA NASTAWIA MAKSA PRZECIWKO ALICJI! POWSTANIE 4. SEZON SERIALU "LEKARZE"!

Rezydentka postanawia pocieszyć szefa chirurgii. Serwis SuperSeriale.pl przytacza słowa, które w serialu "Lekarze" odc. 8 ==== Basia powie do Leona: - Ja przyszłam zapytać czy bym się do czegoś nie przydała... Bardzo mi przykro z powodu pana córki. Chciałbym, żeby pan wiedział, że gdybym mogła coś zrobić, to... - zaczyna niepewnie Basia.

- Ale nic nie może pani zrobić - odpowiada nieuprzejmie Leon, ale po chwili się usprawiedliwia. - To źle zabrzmiało, ja nie chciałem pani urazić. Po prostu ja też mogę tylko czekać - tłumaczy rezydentce.

Nagle Basia zdobywa się na odwagę i całuje Leona. On przyciąga ją do siebie i odwzajemnia pocałunek. To trwa jednak tylko przez moment, bo zawstydzona Basia przeprasza i szybko ucieka...

Jak myślicie, czy Leon i Basia będą mieli romans?!

"LEKARZE" ODC. 8, 21.10.2013, TVN, GODZ. 21.30

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×