"Lekarze" odcinek 13. Anna i Przemek będą razem?

Relacje między nową panią doktor Anną a stażystą Przemkiem od początku ich znajomości nie należały do najlepszych. Czy to się zmieni pod koniec sezonu?

Multimedia

"LEKARZE" - OSTATNI ODCINEK W NIEDZIELĘ, 30.11.2014 O GODZ. 21:00 W TVN!

Doktor Anna Zaniewska (Olga Bołądź) i stażysta Przemek Karski (Borys Szyc) nie ukrywali swojej wzajemnej niechęci. Mężczyzna odkrył nawet, że pani doktor, zanim została znakomitym neurochirurgiem, była modelką reklamującą kostiumy kąpielowe i bieliznę. Z chęcią to wykorzystał.

CZYTAJ TAKŻE: KONIEC SERIALU "LEKARZE". KIEDY OSTATNI ODCINEK? "LEKARZE" ODCINEK 13. KORA NA ŚLUBIE ELŻBIETY I KRZYSZTOFA Wydaje się, że między lekarzami z Copernicusa nie może być gorzej. Nie od dziś wiadomo jednak, że "kto się czubi, ten się lubi". Prawdopodobnie tak jest i w tym przypadku.

W ostatnim odcinku "Lekarzy" dojdzie do zbliżenia miedzy Anną i Przemkiem. Czy para zrozumie, że ciągnie ich do siebie i nienawiść przerodzi się w miłość?

Komentarze

Skomentuj
  • Lekarze love (gość)

    TAK TAK TAK!!!! w końcu razem będą <3 ale ekstra no już myślałam że do tego nie dojdzie :D teraz tylko pasowałoby żeby BYŁ 5 SEZON bo bez tego to kiepsko :/ nie możecie teraz przestać proszeeeę teraz kiedy taka fajna akcja się zaczyna, że Anna i Przemek razem, Ela i Krzysztof ślub, a Orda i Sylwia do sb wrócili no to nie może isę teraz skoczyć BŁAGAM zróbcie jeszcze 5 sezon .... TYLKO 5 SEZON i możecie zakończyć pordukcję proszęę noooo <3

    23.11.2014 21:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×