"Lekarze" TVN 7.10.2013 odc. 6. Ciąża Olgi zagrożona! Alicja wyprowadza się z domu!

"Lekarze" nowe odcinki. Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku 3. serii "Lekarzy", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 7 października o 21:30 w TVN-ie!

Multimedia

W 6. odcinku 3. sezonu "Lekarzy" ciężarna Olga Rojko (Magdalena Boczarska) trafia do szpitala z silnymi bólami brzucha. Lekarka boi się, że straci dziecko. Przerażony sytuacją jest również Maks (Paweł Małaszyński), który jednak stara się pocieszać byłą kochankę. Gdy roztrzęsiony, ze łzami w oczach zwierza się ze swoim problemów Jivanowi (Marcin Perchuć), przyjaciel zauważa, że Maks zaczyna czuć się ojcem - informuje serwis SuperSeriale.pl.

CZYTAJ TAKŻE: JAKI JEST POMYSŁ NA "LEKARZY PO GODZINACH"? [WIDEO] SZYMON BOBROWSKI: NIE JESTEM GEJEM! [WIDEO]

W trudnej sytaucji nie może odnaleźć się Alicja (Magdalena Różczka), która przecież niedawno została żoną Maksa. Kobiecie ciężko jest patrzeć na ukochanego, który tak bardzo zamartwia się o zdrowie Olgi i ich dziecka. Alicja próbuje rozmawiać z Maksem. - Ona nigdy nie wyjedzie z Torunia? A nawet jeśli nie zapomnisz o swoim dziecku... - zauważa ze smutkiem Alicja. Maks nie odpowiada, ale w jego oczach pojawiają się łzy.

Zraniona lekarka podejmuje trudną decyzję. Pyta Leona (Jacek Koman), czy może u niego zamieszkać. Gdy ojciec się zgadza, Alicja pakuje swoje rzeczy i wyprowadza się od Maksa. Keller nie robi nic, by ją zatrzymać - zdradza serwis SuperSeriale.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×