leonardo dicaprio

"Zatoka cieni". Leonardo DiCaprio w obronie świata. Wyprodukował thriller ekologiczny o wielkiej katastrofie. Gdzie oglądać?

Meksykańskie kartele, chińscy przemytnicy, pościgi i strzały – to nie plan filmowy hollywoodzkiej superprodukcji, ale tło realnego, postępującego w błyskawicznym tempie kryzysu ekologicznego w Zatoce Kalifornijskiej. W wyprodukowanym przez Leonardo DiCaprio dokumencie „Zatoka cieni” najbardziej przeraża to, że relacjonuje on prawdziwe wydarzenia.

22.11.2019Zatoka cieni

Filmy z Leonardo DiCaprio. Ranking najlepszych ról jednego z najbardziej niedocenionych aktorów na świecie [TOP20]

Leonardo DiCaprio uchodzi za jednego z najpopularniejszych aktorów na świecie. Mimo że pierwsze kroki w branży filmowej stawiał już jako dziecko, to upragnioną sławę i uznanie widzów przyniósł mu dopiero „Titanic” - katastroficzno-romantyczny film o miłości nastolatków, w którym zagrał u boku Kate Winslet. Od tej pory niemal każdy film z Leonardo DiCaprio w roli głównej odnosił kasowy sukces. Sprawdź, nasz subiektywny ranking najlepszych filmów z Leonadro DiCaprio!

25.09.2019Ranking

"Once Upon a Time In Hollywood". Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino! Kim jest? [DUŻO ZDJĘĆ]

Doskonała wiadomość dla polskiego kina! Quentin Tarantino właśnie realizuje film "Once Upon a Time In Hollywood", w którym pojawia się postać Romana Polańskiego. Już od dawna spekulowano, że amerykański twórca będzie chciał obsadzić w tej roli polskiego aktora i w końcu mamy potwierdzenie! Romana Polańskiego w hollywoodzkiej produkcji zagra Rafał Zawierucha! Kim jest? W czym do tej pory zagrał? Przedstawiamy Wam Rafała Zawieruchę.

28.08.2018Once Upon A Time in Hollywood

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×