"Lepiej późno niż wcale". Karol Strasburger i Władysław Kozakiewicz o spełnianiu marzeń. Co ich czeka w Azji?

Władysław Kozakiewicz oraz Karol Strasburger opowiedzieli o swoim udziela w podróżniczym programie Polsatu. Czy w "Lepiej późno niż wcale" zobaczymy całkiem nowe oblicze polskich gwiazd?

Multimedia

Karol Strasburger, Piotr Polk, Władysław Kozakiewicz, kabareciarz Krzysztof Hanke oraz znany youtuber Rafał Masny już niedługo ruszą w egzotyczną podróż w ramach nowego programu Polsatu - "Lepiej późno niż wcale". Czy męska solidarność przezwycięży na Dalekim Wschodzie wszelkie trudności?

Cugowski, Szpak, Markowska i Hyży po pierwszych Przesłuchaniach w ciemno! Jakie są ich wrażenia? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W rozmowie z IPLA.TV Karol Strasburger podzielił się refleksją na temat tytułu i motta programu: - Zmodyfikowałbym je nieco: każdy czas jest dobry na to, by zrealizować rzeczy, o których myśleliśmy. Nie ma takiego momentu, że coś jest przypisane dla nas, jak mamy lat dwadzieścia, a wykluczone, jak mamy lat siedemdziesiąt - stwierdził.

Na temat nowego programu wypowiedział się także Władysław Kozakiewicz, mistrz olimpijski z Moskwy. Dla niego podróżnicze reality show to zupełnie nowa rzeczywistość. Były sportowiec podkreślał jednak, że doświadczenie zdobyte w sporcie pomoże mu w pełnej niespodzianek wyprawie do Azji. - Stres, wyjazdy, hotele, lotniska - mam już praktykę - tłumaczył.

Jestem dużo silniejszy. Jestem wytrwały i dążę do celu. Jak chcę coś osiągnąć albo gdzieś być, to dochodzę do tego sam - dodał Kozakiewicz.

Karol Strasburger, Krzysztof Hanke i Rafał Masny w nowym programie Polsatu! Konkurencja dla "Azja Express"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

„Lepiej późno niż wcale” to polska wersja formatu NBC „Better Late Than Never”, który cieszy się w USA ogromną popularnością. Wzięli w nim udział: kanadyjski aktor i wokalista William Shatner, aktor i legenda NFL Terry Bradshaw, amerykański reżyser i producent filmowy Henry Winkler oraz bokser, dwukrotny zawodowy mistrz świata wagi ciężkiej George Foreman oraz komik Jeff Dye. Program zachwycił amerykańską publiczność do tego stopnia, że na przełomie tego roku powstał drugi sezon. Tym razem bohaterowie pojechali w podróż po Europie, która jest dla Amerykanów równie egzotyczna jak dla nas Azja.

Format „Lepiej późno niż wcale” realizuje firma Golden Media Polska. Za produkcję z ramienia Polsatu odpowiada Maciej Myszka, a Golden Media Polska – Grzegorz Piekarski.

Zobacz galerię

Piotr Polk o Robercie w serialu "W rytmie serca"

Komentarze

Skomentuj
  • anio (gość)

    hej Nowy por,tal ero na którym znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całej Polski i zaagranicy! Załóż konto darmo, przeglądaj oferty! -- www.elaski24.Gq

    04.08.2018 21:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×