"Lepiej późno niż wcale". Karol Strasburger wspomina walkę sumo: Każdy z nas był najsilniejszy we wsi [WIDEO]

Wśród jednej z przygód, jakie przeżyli uczestnicy "Lepiej późno niż wcale" w Japonii, było uczestniczenie w walkach sumo. Jak Karol Strasburger wspomina to wydarzenie? Sprawdź, co nam powiedział!

Multimedia

"Lepiej późno niż wcale" w piątki o godz. 21:35 w TVP2! - sprawdź program tv

W programie "Lepiej późno niż wcale" uczestnicy przyjechali, aby lepiej poznać Azję. W Japonii mieszkali już w hotelu kapsułowym i rozmawiali z "żywym" androidem. Karol Strasburger najmocniej zapamiętał jednak coś innego.

Jak kupić bilet w Tokio? Karol Strasburger rzuca sucharem! [FRAGMENT ODCINKA]Zobacz więcej

Okazuje się, że jednym z najbardziej emocjonujących przeżyć dla prowadzącego "Familiady" było uczestniczenie w walkach sumo. - Jadąc do Japonii pomyślałem sobie - zobaczyć walkę sumo w Japonii - to byłoby coś! - wskazuje Karol Strasburger. - Ta walka trwa krótko, ale towarzyszy temu niezwykły rytuał - dodaje.

Jak panowie zachowywali się podczas uczestniczenia w walce sumo? Jakie jeszcze wspomnienia z tym związane ma Karol Strasburger? Zobacz wideo!

Strasburger, Hanke, Kozakiewicz i Masny promują nowy program Polsatu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • wiola (gość)

    Zgadzam sie z kolega.Karol Strasburger to jedno wielkie nieporozumienie,dretwy tak jak jego suchary,nie lubie go osobiscie.

    21.09.2018 23:39
  • Ja (gość)

    Karol Strasburger jest w tym programie największym marudą. Mogli wziąć kogoś weselszego. On cały czas strofuje pozostałych uczestników!

    21.09.2018 22:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×