"Lepsza połowa" sezon 2. Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków! W obsadzie Cezary Pazura i Olga Bołądź

Rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu serialu "Lepsza połowa". Do obsady produkcji TVP2 dołączyły dwie nowe gwiazdy. Czego możemy się spodziewać? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

Komediowy serial "Lepsza połowa", który można uznać za następcę kultowej "Rodzinki.pl", doczeka się drugiego sezonu! Ruszyły właśnie zdjęcia do nowych odcinków.

Adriana Kalska pokazała siostrę! Różni je kolor włosów i zawódZobacz więcej

W drugim sezonie w dalszym ciągu będziemy mogli śledzić losy małżeństwa Nowakowskich, czyli Marka (Artur Żmijewski) i Joli (Izabela Kuna), a także ich dzieci oraz przyjaciół. Na ekranie pojawią się także nowi bohaterowie pierwszoplanowi - Mario i Renata, w których wcielą się Cezary Pazura i Olga Bołądź.

Fabuła serialu skupi się tym razem wokół nowych etapów w życiu bohaterów. Ania (Weronika Książkiewicz) sama zajmie się wychowaniem rocznego Antosia, ponieważ Zibi (Wojciech Mecwaldowski) wyjechał do pracy do Norwegii. Przytłoczona obowiązkami, chętnie skorzysta z pomocy byłego męża Borysa (Piotr Adamczyk).

TVP chce stworzyć serial o Annie Jantar! Natalia Kukulska zagra główną rolę?!Zobacz więcej

Związek Aleksa (Tomasz Karolak) i Weroniki (Anna Dereszowska) będzie natomiast kwitł, choć każde z nich ma zupełnie inne potrzeby życiowe. Marek i Jola spróbują rozkochać się w sobie na nowo, chcąc wyrwać się na moment z małżeńskiej rutyny. Czy to właśnie wtedy na ich drodze staną Mario i Renata?

W nowej roli będzie się musiał odnaleźć Artur Żmijewski, który będzie współpracował z Kristofferem Rusem i wyreżyseruje kilka odcinków serialu "Lepsza połowa". Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy nowe odcinki trafią do TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×