Lesbijski seks w "Na Wspólnej" i inne homoseksualne wątki w polskich serialach [GALERIA]

Związek Oli i Klaudii w "Na Wspólnej" jest jednym z bardziej szokujących wątków w produkcji. Homoseksualne relacje nie powinny być jednak nowością dla widzów polskich seriali. W przeszłości było ich dość sporo. Przypomnijmy sobie homoseksualnych bohaterów serialowych!

Multimedia

Homoseksualiści w polskich serialach przewijają się od dawna. Już w pierwszym etapie emisji "Na dobre i na złe" jeden z bohaterów, Mikołaj (Robert Janowski) ujawnił się ze swoją orientacją seksualną. Później wielokrotnie mogliśmy być świadkami coming out'ów serialowych postaci, a z biegiem czasu homoseksualiści stali się jednymi z kluczowych serialowych kreacji. Było tak m.in. w "Magdzie M." oraz w "BrzydUli". W większości przypadków mamy jednak do czynienia z męskimi przedstawicielami środowiska LGBT, być może dlatego lesbijska relacja Oli (Marta Wierzbicka) i Klaudii (Julia Trembecka) w "Na Wspólnej" budzi takie zainteresowanie wśród widzów.

Zobaczcie homoseksualnych bohaterów z polskich seriali w naszej galerii!

CZYTAJ TAKŻE:

"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2253. OLA I KLAUDIA KŁÓCĄ SIĘ O SEKS! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"NA WSPÓLNEJ". SEKS OLI I KLAUDII [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • frantz

    Ja ci pomoge,popieram

    16.06.2017 11:33
  • trocki (gość)

    co za skromność ,jestem za wprowadzeniem do serialu przygod pesolfila ,zekrofila i dla równowagi zoofila to musi się przyjąć a ogladalnosc wzrośnie tylko w ostatnim przypadku do scen erotycznych należy uzywac sztucznego futrzaka bo kurwa utluke wy bando popierdolonych skurwysynow

    30.03.2016 20:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×