"Leśniczówka" - bohaterowie. Kto jest kim w nowej telenoweli TVP1? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Leśniczówka" - kim są bohaterowie nowej telenoweli TVP1? Co wiemy o rodzinie Majewskich? Poznajcie najważniejszych bohaterów telenoweli. Zobacz, kto jest kim!

Multimedia

"Leśniczówka" od 2 marca, godz. 17:55, 18:25 (2 odcinki) w TVP1 - sprawdź program tv

Tytułowa Leśniczówka to miejsce, do którego po nagłej śmierci ukochanego dziadka Antoniego (Marian Dziędziel), leśniczego postrzelonego w tajemniczych okolicznościach, przenosi się rodzina Katarzyny Ruszczyc (Jolanta Fraszyńska). Katarzyna wraz z domem ojca przejmuje rodzinne tajemnice z przeszłości. Staje przed dylematem czy pielęgnować sekrety czy wręcz przeciwnie: podjąć się wyjaśnienia nierozwiązanych spraw. Życie w Leśniczówce to tylko pozorna odskocznia od wielkomiejskiego zgiełku. W serialu, na tle pięknej przyrody, przeplata się historia z rzeczywistością - rodzinne tajemnice nawiązują m.in. do wyjątkowej historii Polski.

Jakie seriale oglądać wiosną w TVP? [ZWIASTUNY, PREMIERY]Zobacz więcej

W 1. odcinku telenoweli "Leśniczówka" poznamy rodzinę Majewskich: Katarzynę, Krzysztofa oraz ich córki Zuzię i Polę, którzy wybierają się na przyjęcie urodzinowe ojca Katarzyny, Antoniego Ruszczyca do Leśniczówki. Podczas przygotowań do uroczystości następca Antoniego, Paweł, żali się na problemy z rodziną Karczów, lokalnych potentatów branży drzewnej. Najmłodszy z nich, Daniel, absolwent leśnictwa, właśnie wraca do domu. Imprezę rodzinną Ruszczyców zakłócają odgłosy wystrzałów. Co wydarzy się dalej?

Telenowelę "Leśniczówka" reżyseruje Maciej Żak. W rolach głównych wystąpią m.in.: Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Marian Dziędziel, Przemysław Bluszcz, Anna Seniuk, Henryk Talar, Krystyna Tkacz, Weronika Książkiewicz, Krzysztof Globisz.

W galerii znajdziecie opisy najważniejszych bohaterów serialu. Kto jest kim w "Leśniczówce"? Poznaj bohaterów jeszcze przed premierą serialu!

Zobacz galerię

Michał Czernecki o telenowelu "Leśniczówka":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×