"Leśniczówka". Iwona Cichosz urodziła! Pokazała zdjęcie z synkiem kilka dni po porodzie. Jakie dostał imię?

Iwona Cichosz pokazała w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie ze swoim nowo narodzonym synkiem. Zdradziła przy okazji, jakie imię otrzymał chłopiec.

Multimedia

Iwona Cichosz urodziła!

Iwona Cichosz - Miss Polski Głuchych, finalistka programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" i Maryna z serialu "Leśniczówka" - po raz pierwszy została mamą. Jej synek przyszedł na świat 17 lipca 2020 roku w Oslo, gdzie Cichosz mieszka razem z mężem, Trulsem Yggesethem.

Iwona Cichosz przeprowadza się do Norwegii! To tam wychowa swoje dziecko?Zobacz więcej

Młoda mama pokazała pierwsze zdjęcie z noworodkiem kilka dni po porodzie. Zdradziła dokładną datę narodzin synka wraz z godziną, a także napisała, jakie chłopiec otrzymał imię.

Nasze wszystko 🥰 Nasz piękny, najdroższy synek przyszedł na świat 17 lipca o 13:36 - Antoni ♥️

Przypomnijmy, że Iwona Cichosz podbiła serca polskich widzów biorąc udział w 7. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie. Partnerował jej Stefano Terrazzino, z którym dotarła aż do finału i zajęła 2. miejsce, ustępując jedynie Natalii Szroeder i jej tanecznemu partnerowi, Janowi Klimentowi. Cichosz od lat jest w związku z Norwegiem, Trulsem Yggesethem. Ślub pary odbył się w drugiej połowie 2019 roku. Młodym rodzicom gratulujemy i życzymy szczęścia!

Iwona Cichosz odchodzi z serialu? Co stanie się z Maryną?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Stefano Terrazzino: Iwona jest inspiracją dla wielu ludzi

Komentarze

Skomentuj
  • robera (gość)

    ja wole skorzystać z wróżki Alicji jeżeli chodzi o przyszłość, fajna babeczka do tego wszystko prawie się sprawdza jej strona to: wrozkaalicja.pl zamawiacie wróżbę łatwo i bezpiecznie a odpowiada bardzo szybko zazwyczaj do 2 godzin ,,,

    28.07.2020 08:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×