"Leśniczówka". Iwona Cichosz wyszła za mąż! Ekipa "Tańca z gwiazdami" składa gratulacje

Iwona Cichosz wyszła za mąż! Została żoną Trulsa Yggesetha, który kibicował jej jeszcze w czasie, gdy występowała w "Dancing with the star. Taniec z gwiazdami". Cała ekipa programu złożyła parze gratulacje.

Multimedia

Iwona Cichosz wzięła ślub!

Kolejny gwiazdorski ślub za nami! Iwona Cichosz została żoną Trulsa Yggesetha, z którym jest w związku od trzech lat. To on był jej największym wsparciem, gdy Iwona brała udział w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", w którym u boku Stefano Terrazzino doszła aż do finału. Teraz została szczęśliwą mężatką.

Iwona i Stafano na 2. miejscu. Zobacz ich drogę do finału! Zobacz więcej

Cichosz opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej z mężem w mediach społecznościowych. "We did it!!!!!!!!!!" (pol. "Zrobiliśmy to!!!!!!!!") - napisała. Pod postem pojawił się szereg gratulacji, w tym od znajomych Iwony z "Tańca z gwiazdami". Szczęściem nowożeńców cieszą się m.in. Stefano Terrazzino, Jacek Jeschke, Walerija Żurawlewa, Paulina Biernat i Paulina Sykut-Jeżyna.

Przypomnijmy, że Iwona Cichosz trzy lata temu otrzymała tytuł "Miss Świata Głuchych". Później, mimo swojej niepełnosprawności, dotarła do finału "Tańca z gwiazdami". Obecnie gra Martynę Ruszczyc w serialu "Leśniczówka" TVP1. Jej mąż, Truls Yggeseth pochodzi z Norwegii.

Iwona Cichosz - finalistka "Tańca z gwiazdami" w nowym serialu TVP1! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Stefano Terrazzino: Iwona jest inspiracją dla wielu ludzi

Komentarze

Skomentuj
  • Ogromne gratulacje i wszystkiego najlepszego ♥ :) (gość)

    Fajnie, że te relacje z TzG nie skończyły się wraz z programem. Nie zdziwi mnie jeśli Stef był gościem na ślubie Iwony i Trulsa tak jak oni byli gośćmi na jego urodzinach na Sycylii. P.S. Fantastycznie byłoby zobaczyć Iwonę i Stefano gościnnie na parkiecie najnowszego TzG.

    09.09.2019 20:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×