"Leśniczówka". Jolanta Fraszyńska pokazała partnera. Kim jest Tomasz Zieliński, ukochany aktorki?

Jolanta Fraszyńska pokazała ukochanego w "Dzień Dobry TVN". Aktorka i jej partner Tomasz Zieliński opowiedzieli w programie o swojej pracy i łączącym ich uczuciu. Zobaczcie, jak wygląda mężczyzna, który skradł serce gwiazdy polskich seriali.

Multimedia

Jolanta Fraszyńska z partnerem w "Dzień dobry TVN".

Jolanta Fraszyńska znana jest m.in. z roli Moniki Zybert z serialu "Na dobre i na złe" oraz Katarzyny z "Leśniczówki". Aktorka pojawiła się ostatnio z partnerem, Tomaszem Zielińskim w "Dzień Dobry TVN". Poznali się ponad 12 lat temu i niemal od razu między nimi zaiskrzyło. Zielińskiemu udało się skraść serce aktorki i dziś wiodą razem szczęśliwe życie.

Byłam już w takim wieku, w którym bardzo chciałam znaleźć kogoś, z kim będzie mi po drodze i będzie kierował się podobnymi wartościami w życiu. Który będzie chciał zmieniać, pracować dla dobra siebie i związku. I tak spotkałam Tomka - mówiła Jolanta Fraszyńska w Dzień Dobry TVN.

Ania i Grzegorz Bardowscy chwalą się domem i budują kolejnyZobacz więcej

Tomasz Zieliński jest inżynierem oraz trenerem rozwoju osobistego. Połączyła ich m.in. troska o środowisko. -W naszej opinii dosyć ważne jest, by zająć się środowiskiem naturalnym, które niestety, jako cywilizacja dewastujemy - wyznał partner aktorki.

Zobaczcie w galerii, jak wygląda ukochany Jolanty Fraszyńskiej.

Zobacz galerię

Jolanta Fraszyńska i Tomasz Zieliński o swojej wielkiej miłości:

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×