"Leśniczówka". Katarzyna Pakosińska kiedyś i dziś. Jej serdeczny śmiech i szeroki uśmiech zna każdy! "Jestem szczęśliwa. Nadal siebie lubię"

Katarzyna Pakosińska należy do grona aktorek, które cieszą się sporą sympatią widzów. Od lat zachwyca na ekranie oraz bawi do łez. Obecna na scenie od przeszło trzech dekad, w 2022 r. świętuje również dwa jubileusze - okrągłe 50. urodziny i 30 lat w branży. Zobacz, jak się zmieniała jedna z najsympatyczniejszych polskich artystek kabaretowych!

Multimedia

Katarzyna Pakosińska kiedyś i dziś. Zobacz, jak się zmieniała

Katarzyna Pakosińska w tym roku obchodzi dwa jubileusze. Prywatną pięćdziesiątkę i estradową trzydziestkę. Od pewnego czasu karuzela jej życia cudownie wiruje. Chwyta ważne momenty, nie marnuje okazji, by uczyć się czegoś nowego, cieszą ją spotkania z inspirującymi ludźmi, a przede wszystkim podejmuje się projektów, które wychodzą poza jej dotychczasowe emploi.

Poza tym w sierpniu będzie świętowała piątą rocznicę ślubu z gruzińskim księciem Irakli Basilashvili, który porzucił rodzinne strony i z jedną walizką wyjechał za głosem serca do podwarszawskiego Milanówka. Niedawno "power couple" uwili szczęśliwe gniazdo w Suchym Lesie z trójką nastolatków, córką Katarzyny, Mają oraz dziećmi męża.

Jestem szczęśliwa. Nadal siebie lubię i nie zamieniłabym mojego obecnego życia na nic innego - zdradza Katarzyna Pakosińska.

źródło: AKPA.

Była równie profesjonalna, co piękna. Zobacz, jak się zmieniała Zobacz więcej

Katarzyna Pakosińska - kariera, osiągnięcia

Katarzyna Pakosińska to polska artystka kabaretowa, polonistka, aktorka, konferansjerka i dziennikarka. Jest absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie na kierunku projektowanie i wystawiennictwo, zaś w 2000 r. ukończyła studia na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Tematem jej pracy magisterskiej był kabaret artystyczno-literacki Momus założony przez Arnolda Szyfmana.

Pakosińska podczas studiów występowała w Teatrze Stara Prochownia w Warszawie, zaś po studiach uczęszczała do dwuletniego studium dziennikarskiego. Później przez sześć lat była dziennikarką i wydawcą programów w TV Polonia oraz prowadziła program poranny TVP1 "Kawa czy herbata?". Współpracowała też z Programem III Polskiego Radia.

Dla niej czas się zatrzymał. Od lat zachwyca urodą! W Juracie pokazała figurę modelkiZobacz więcej

W 1996 wraz z kolegami ze studiów, Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim i Rafałem Zbieciem, założyła Kabaret Moralnego Niepokoju, z którymi zdobyła Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA ’96 w Krakowie. W pamięci widzów zapisała się niemalże od pierwszego występu za sprawą swojego charakterystycznego i donośnego śmiechu. 23 lutego 2011 odeszła z grupy i rozpoczęła solową karierę kabaretową.

Pakosińska z telewizją się lubi - jako konferansjerka współprowadziła m.in. Telekamery Tele Tygodnia 2010 oraz koncert SuperPremiery na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2013 r. prowadziła program TVP1 "Ale mądrale", zaś w 2020 r. została prowadzącą program "Tok Szoł" w Superstacji. Uczestniczyła również w programach rozrywkowych: w 2011 r. zatańczyła w "Tańcu z gwiazdami", zaś w 2016 r. można ją było oglądać w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". W 2021 r. w parze z mężem zwyciężyła w finale pierwszej edycji programu "Power Couple". Od lipca br. jest jednym z gospodarzy porannego magazynu rozrywkowo-informacyjnego "Poranny rogal" stacji Zoom TV.

Była gwiazdą TVP, pod jej okiem talent szlifowała Katarzyna Dowbor. Dziś żyje bardzo skromnieZobacz więcej

Katarzyna Pakosińska - życie prywatne

Pakosińska była dwukrotnie wychodziła za mąż. Z pierwszym mężem (Tomaszem - przyp. red.) ma córkę Maję Antoninę (ur. 26 grudnia 2003 r.). Małżeństwo nie przetrwało próby czasu i każde poszło w swoją drogę. Jednak od 2017 r. Pakosińska jest szczęśliwie zakochana - jej drugim mężem wówczas został gruziński obywatel, Irakli Batiashvili.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×