"Leśniczówka". Nowe odcinki z nową porą emisji! Kiedy oglądać 2. sezon serialu? [ZDJĘCIA]

"Leśniczówka" powraca do TVP1, ale będzie miała nową porę emisji. Telewizja Polska zdecydowała się przesunąć serial do pasma prime time. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Multimedia

"Leśniczówka" nowy sezon od poniedziałku, 3.09.2018 o godz. 20:30 w TVP1! - sprawdź program tv

"Leśniczówka" z nową porą emisji! Od 3 września serial będzie można oglądać trzy razy w tygodniu - od poniedziałku do środy o godz. 20:30 w TVP1. Wcześniej projekt, który TVP wybrała w ramach pierwszej odsłony programu "Nabór, Ocena, Selekcja" (NOS) pokazywany był w piątki o godz. 18:00.

Iwona Cichosz - finalistka "Tańca z gwiazdami" w nowym serialu TVP1! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bohaterami serialu są członkowie rodziny leśniczego Antoniego (Marian Dziędziel), który zostaje postrzelony w tajemniczych okolicznościach. Wtedy do Leśniczówki przenosi się Katarzyna (Jolanta Fraszyńska), która wraz z domem ojca przejmuje rodzinne tajemnice z przeszłości. W "Leśniczówce", na tle pięknej przyrody, przeplata się historia z rzeczywistością - rodzinne tajemnice nawiązują m.in. do historii Polski.

W obsadzie "Leśniczówki" znajdują się m.in. Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Krzysztof Globisz, Anna Seniuk, Beata Schimscheiner, Julia Kostow, Agata Turkot, Iwona Cichosz, Michał Czernecki, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar, Weronika Książkiewicz, Przemysław Stippa, Arkadiusz Janiczek, Krystyna Tkacz i Michał Lesień.

Kto jest kim w nowej telenoweli TVP1? Poznaj bohaterów! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Claudia29 (gość)

    Dla mnie taka zmiana nie robi różnicy, bo i tak będę oglądała,a nawet może i lepiej, bo Na dobre i na złe a zwłaszcza M jak miłość już się trochę przejadły i stają się nużącymi serialami. Choć z drugiej strony piątek ok. 18 też był ok. bo wówczas mały jest wybór jeśli chodzi o ciekawe propozycje telewizyjne. Oby tylko serial Leśniczówka nie stracił na ilości widowni z powodu tej zmiany, bo jednak stali widzowie seriali dwójki mogą się nie przenieść do jedynki przyzwyczajeni do oglądania ulubionych seriali w dotychczasowym paśmie. Mimo wszystko życzę serialowi Leśniczówka zwiększenia liczby widzów. :) Tak na marginesie nie rozumiem czemu Leśniczówkę często nazywa się telenowelą, a nie serialem, bo przecież jego formuła jest serialowa, a nie telenowelowa. Nie ma tam typowych wątków charakterystycznych dla telenowel. A i odcinków wcale nie będzie wiele (liczonych w setkach czy tysiącach jak choćby wspomniane mjm czy klan). Z tego co wyczytałam na fb Iwony Cichosz wszystkich odcinków Leśniczówki będzie 75. Jeśli tak to uważam to za bardzo dobry kierunek. Dobrze, że nie podjęto się tworzenia kolejnej wieloodcinkowej produkcji, która z czasem stałaby się nudna i monotonna. Historia zamknięta w kilkudziesięciu odcinkach to dużo lepsze rozwiązanie i dobry kierunek dla rodzimych seriali. Zwłaszcza dla opowieści takiej jak w Leśniczówce- osnutej wokół wątku nakreślonego w pierwszych odcinkach i łączącego w pewien sposób ze sobą wszystkie postaci. Bardzo ucieszyłaby mnie nominacja dla serialu Leśniczówka do Telekamer jak również nominacja w tym plebiscycie w kategorii aktorka dla fantastycznej Iwony Cichosz. To byłoby coś. Postać Maryny to dla mnie najlepsza postać kobieca w tym serialu. Z postaciami męskimi jest trudniej o taki jednoznaczny wybór. Super są wszyscy trzej Karczowie i Paweł Melech, a także postać Antoniego, mimo iż obecna w serialu tak krótko. Tak więc gdyby Iwona otrzymała nominację to tej nagrody i jeszcze wygrała byłoby fantastycznie i bardzo by mnie to ucieszyło. Życzę jej tego z całego serducha. :)

    19.08.2018 15:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×