"Leśniczówka" odcinek 109. Dojdzie do kolejnej strzelaniny! Czy znowu ktoś zginie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 109. odcinku serialu "Leśniczówka" dojdzie do kolejnej krwawej strzelaniny! Czy znowu ktoś zginie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Leśniczówka" odcinek 109. w poniedziałek, 8.04.2019 o godz. 20:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu w serialu "Leśniczówka" doszło do makabrycznej strzelaniny. Zginął w niej między innymi leśniczy Paweł (Michał Czarnecki), a Krzysztof (Marek Bukowski) trafił do więzienia! Teraz znowu dojdzie do krwawego zdarzenia!

Wkrótce Krzysztof, szantażowany przez kolegę z celi, Waldiego (Grzegorz Kucias), wyjedzie na Białoruś. Towarzyszyć mu będzie niczego nieświadoma Lidia (Weronika Książkiewicz). W 109. odcinku serialu "Leśniczówka" Majewski znajdzie się z kochanką na granicy. Zostawi Lidię na stacji benzynowej, a sam wybierze się do punktu wymiany.

Krwawa strzelanina u Ruszczyców! Czy wszyscy ją przeżyją? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na miejscu spotka uzbrojonych mężczyzn, z którymi wymieni się walizkami. Później błyskawicznie odjedzie i zadzwoni do Waldiego, by poinformować go, że zadanie zostało wykonane. Zanim zdąży to zrobić, zobaczy, że bandyci jadą za nim. "Stary" jednak każe mu wracać po Lidię. Krzysztof przyjedzie na stację i spróbuje ją nakłonić, by szybko wsiadła do samochodu. Kobieta nie zrozumie na czas, że jej życie jest zagrożone...

Na miejsce jednocześnie przyjadą bandyci i Waldi. Mężczyźni zaczną do siebie strzelać, a między nimi znajdą się Krzysztof i Lidia! Tym razem także nie obędzie się bez rannych... Wszyscy przeżyją?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • troszkę to schematyczne- 3 strzelanina, co sezon jedna (gość)

    Jeśli zaś chodzi o ostatnie odcinki to ubolewam nad tym, że tak mało w nich Maryny. Tak jak na początku serialu, albo i mniej. Bardzo szkoda. Z czasem było jej coraz więcej i to było super, a teraz znów zrobiono z niej postać jakby pomocniczą. Niefajnie. Jest pomijana w wątkach w których śmiało mogłaby mieć coś do powiedzenia. Może w ten sposób scenarzyści chcą podkreślić wycofanie Maryny spowodowane żałobą po Pawle, ale mam nadzieję, że Maryna wróci niedługo w ciekawy sposób na pierwszy plan. Najlepiej w miejsce serialowego Krzysztofa. Najbardziej męcząca, nijaka i drażniąca męska postać w polskich serialach od bardzo, bardzo dawna. Scenarzyści powinni albo zacząć inaczej pisać tę rolę, albo w ogóle usunąć tę postać z serialu. Krzysztof jest marudny, niezdecydowany, a jednocześnie roszczeniowy. Wiecznie ma pretensje i nieuzasadnione oczekiwania, a sam pakuje się co chwila w dziwne sytuacje prowokujące jak nie kłopoty to przynajmniej zamieszanie. Jest niedojrzały.

    01.04.2019 14:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×