"Leśniczówka" odcinek 128. Tragiczny wypadek Klary i Daniela! Nie przeżyją tego? [CO SIĘ WYDARZY]

W 128. odcinku "Leśniczówki" Klara i Daniel wyjadą w podróż na zlecenie Bogdana Karcza. Nie będą wiedzieli, że senior majstrował przy hamulcach... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Leśniczówka" odcinek 123. we wtorek, 11.06.2019 o godz. 20:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Klara (Dominika Kryszczyńska) została zatrudniona przez "Smiersza" (Zbigniew Suszyński), by szpiegować Karczów. Jednak Bogdan (Henryk Talar) jednak nie dał się nabrać na jej dobre intencje i w 128. odcinku serialu "Leśniczówka" dziewczyna pożałuje, że z nim zadarła...

Karcz wyśle Klarę w delegację w Bieszczady, by osobiście odebrała ważne dokumenty. Każe jej zabrać samochód z wypożyczalni, co niezbyt ją ucieszy, bo nie przepada za prowadzeniem auta. W ostatniej chwili Daniel (Sebastian Jasnoch), który szczerze zakochał się w Klarze, zdecyduje, że pojedzie z nią. Widząc jej umiejętności prowadzenia samochodu, to on siądzie za kierownicą.

Paulina Gałązka dołączyła do obsady. Zastąpi inną aktorkę!Zobacz więcej

Niedługo później, podczas wykonywania jednego z manewrów, Daniel odkryje, że hamulce praktycznie nie działają. Spróbuje wyjść z opresji, ale będzie na to za późno - samochód uderzy w słup, a Klara wypadnie przez przednią szybę! Okaże się, że to Bogdan poprzedniego dnia majstrował przy hamulcach, nie wiedząc, że jego wnuk również znajdzie się w samochodzie... Czy Klara i Daniel przeżyją?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×