"Leśniczówka" odcinek 222. Bójka na weselu Czesławy i Tadeusza! Poważna kłótnia zepsuje ten dzień? [CO SIĘ WYDARZY]

W 222. odcinku serialu "Leśniczówka" odbędzie się długo planowany ślub Czesławy i Tadeusza. Nie obejdzie się bez pewnych komplikacji, a na weselu dojdzie do bójki! Dlaczego? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Leśniczówka" odcinek 222. w środę,22.04.2020 o godz. 20:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Już wkrótce zobaczymy długo planowany ślub Czesławy (Anna Seniuk) i Tadeusza (Piotr Skarga). Niestety już od samego rana wszystko będzie szło nie tak...

Marek Bukowski kończy 50 lat! Jak zmieniał się przystojniak z polskich seriali?Zobacz więcej

W 222. odcinku serialu "Leśniczówka" Ździebłowska odbierze telefon z Jaśminowego Dworu, w którym za kilka godzin ma się rozpocząć jej wesele. Okaże się, że piorun zniszczył instalacje elektryczną i trzeba odwołać uroczystość! Jacek (Arkadiusz Gołębiewski) spotka się z Magdą (Beata Fido), obieca ukochanej, że załatwi nowe miejsce i prosi ją, by mu zaufała. Ale gdy młoda para i Magda zjawią się w kościele, Jacka wciąż nie będzie. Gdy lekarka zaczyna już tracić nadzieje, dostanie wiadomość.

Okaże się, że Jacek zamiast limuzyny załatwił traktor z przyczepką, a zamiast eleganckiej sali - leśną wiatę! Czesława prawie zemdleje, gdy się o tym dowie, ale wyjdzie na jaw, że Jacek zadbał o wszystko i wesele odbędzie się w namiocie ogrodowym, pięknie ozdobionym kwiatami i balonami. Zaradność Jacka wzruszy Magdę. Kiedy para zostanie sama, Mądrasiuk oświadczy się ukochanej! Usłyszy "tak"!

Tymczasem na weselu Konrad (Sambor Czarnota) przesadzi z alkoholem. Będzie pewny, iż Wojtek (Bartłomiej Kasprzykowski) chce uwieść Kasię (Jolanta Fraszyńska) i rzuci się na rywala z pięściami! Jak skończy się to starcie?

Iwona Cichosz jest w ciąży! Fani gratulują!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×