"Leśniczówka" odcinek 75. Krwawa strzelanina u Ruszczyców! Czy wszyscy ją przeżyją? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Niebezpieczne tajemnice w serialu "Leśniczówka" w końcu zaczną wychodzić na jaw... Skończy się to krwawą strzelaniną! Czy wszyscy ją przeżyją? Sprawdź co się wydarzy w 75. odcinku!

Multimedia

"Leśniczówka" odcinek 75. w poniedziałek, 14.01.2019 o godz. 20:30 w TVP1! - sprawdź program tv

W serialu "Leśniczówka" jest wiele tajemnic. Teraz zostaną one odkryte, co doprowadzi do makabrycznych zdarzeń! "Smiersz" (Zbigniew Suszyński) nadal będzie szukać złota, które zostało ukryte przez Antoniego. W końcu jego ludzie "Ogon" (Aleksander Podolak) i "Borys" (Eugeniusz Malinowski) odkryją, że wszystkie odpowiedzi znajdą w książce napisanej przez Katarzynę (Jolanta Fraszyńska)! W tym samym czasie Daniel nareszcie dowie się, gdzie znajduje się złoto.

Aktorka już tak nie wygląda! Zobacz jej nową fryzurę! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Smiersz" wpadnie we wściekłość, gdy zorientuje się, że jego ludzie nadal nie znaleźli skarbu. W przypływie szału postrzeli "Borysa". "Ogon" mocno się przestraszy i postanowi zaszantażować Daniela - da mu trzy dni na wskazanie miejsca, w którym jest zakopane złoto. Jeśli tego nie zrobi, to jego szef zabije Olgę (Natasza Leśniak), Bogdana (Henryk Talar) i Janusza (Przemysław Bluszcz). Jego dziadek dowie się o tej groźbie i postanowi sam rozprawić się z bandytami. Niestety, w ich kryjówce zostanie szybko obezwładniony i umieszczony w jednym pomieszczeniu z ciężko rannym "Borysem". Widząc jego stan, zasugeruje wezwanie doktor Ździebłowskiej (Beata Fido). "Smiersz" wykorzysta pojawienie się lekarki i zaszantażuje Karcza. Jeśli nie wyjawi mu miejsca ukrycia złota, to zabije kobietę. Bogdan w końcu podda się.

Co wydarzyło się w 1. odcinku najlepszego serialu TVP? Jak dawniej wyglądała obsada?Zobacz więcej

Bandyci, po osiągnięciu celu, ruszą do leśniczówki. Po drodze wyrzucą Magdę z samochodu. Znajdzie ją Paweł (Michał Czarnecki). Gdy usłyszy, co się stało, od razu pobiegnie po broń. W międzyczasie, Karczowie ruszą w pościg za "Smierszem". A on będąc już w leśniczówce weźmie na muszkę Katarzynę i Daniela, który przyszedł, by ją ostrzec. Tę scenę zobaczy Krzysztof (Marek Bukowski) i natychmiast sięgnie po broń Antoniego (Marian Dziędziel). Po chwili, dojdzie do strzelaniny. Kiedy wszystko ucichnie, okaże się, że jest wiele rannych. Czy wszyscy przeżyją?

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • serial wyróżniający się pozytywnie na tle innych obecnie nadawanych obyczajowych produkcji (gość)

    Bardzo fajny odcinek, którego końcówka sprawiała wrażenie jakby miał być ostatnim odcinkiem serialu. Taka klamra- serial zaczął się od postrzelenia serialowego Antoniego Ruszczyca, a skończyłby się na strzelaninie w Leśniczówce. Tak też byłoby ok. Jednak zapowiadany 3 sezon jest jakoś tam uzasadniony, bo nie wszystkie wątki w pełni wyjaśniono. Aby tylko nie wyszedł z tego dobrego serialu kolejny tasiemiec. Tak czy inaczej w perspektywie 3 sezonu świetne jest to, że z odcinka na odcinek na pierwszy plan wychodzi coraz bardziej Maryna. To ona, a nie Katarzyna staje się pierwszoplanową kobiecą postacią. To pod jej zielarnią prawdopodobnie ukryte jest to czego wszyscy szukają więc to ta bohaterka będzie w centrum wydarzeń.

    15.01.2019 12:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×